На Володимиреччині реалізовано проект «Подаруй дитині свято» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 10.01.2012 в 16:46

На Володимиреччині реалізовано проект «Подаруй дитині свято»

На Володимиреччині реалізовано проект «Подаруй дитині свято»

Володимирецька молодіжна громадська організація «Школа відповідального батьківства» за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких реалізовувала проект «Подаруй дитині свято», який передбачав вручення подарунків дітям-сиротам Володимирецького району на фестивалі колядок та щедрівок, візити Діда Мороза до онкохворих дітей району, збір коштів через акцію «Українські банки допомагають дітям-сиротам та онкохворим дітям» та безкоштовне медичне обстеження у «Сімейному медичному центрі Родолад» в період між 01.01.2012 р. по 19.01.2012 р.

В ході реалізації проекту до громадської організації долучилися інші партнери, а саме Володимирецька РДА, КЗ «Володимирецька ЦРЛ» та РЦСССДМ. Серед реалізованих заходів проекту є візити Діда Мороза до 14 онкохворих дітей Володимирецького району. Кожному з них були вручені подарунки та надісланні щирі вітання з нагоди Нового року.

Відбувалися вони у два етапи 30 грудня 2011 року та 05 січня 2012 року. 10 січня 2012 року у Володимирець з’їхалися діти сироти на районний фестиваль колядок та щедрівок. Подарунки дітям вручали заступник голови Володимирецької РДА Я.М. Березюк, представники Володимирецької районної молодіжної громадської організації «Школа відповідального батьківства».

Подарунки дітям-ситротам та онкохворим дітям були придбані за кошти Фундації імені князів-благодійників Острозьких, за кошти зібрані в акції «Українські банки допомагають дітям-сиротам та онкохворим дітям» (акція передбачала збір коштів у громадських місцях Володимирця, а це 2300,00грн), а також подарунки від Володимирецької РДА та РЦСССДМ.

Остаточне завершення проекту відбудеться 19 січня, адже до 19 січня всі діти-сироти та онкохворі діти мають можливість пройти безкоштовне медичне обстеження у «Сімейному медичному центрі Родолад».

Просмотров: 272
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст