Підсумки конкурсу МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 10.08.2011 в 20:10

Підсумки конкурсу

Підсумки конкурсу

 Свято творчості та дитинства уже четвертий рік поспіль влаштовує для маленьких мешканців Хмельниччини та Чернівеччини Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад» спільно з корпорацією «Сварог Вест Груп».

 

 Любов до рідної землі та до праці повинна закладатися у свідомість людини ще з малих літ. Виховувати у дітей позитивне ставлення до професій, пов’язаних з землеробською справою, заохочувати їх у майбутньому обирати для себе саме сільськогосподарські спеціальності є основною метою проведення регіонального конкурсу дитячої творчості «Моє майбутнє з рідною землею».

 

 Урочиста церемонія нагородження та підсумки конкурсу пройшли 24 травня 2011 року в м. Хмельницькому. Для юних учасників була запропонована програма розваг та відпочинку на цілий день. Близько 10.00 ранку автобуси з гостями прибули до ресторану «Веселка», де для них було організовано реєстрацію та сніданок. Далі в очікуванні свята діти рушили до Хмельницького обласного лялькового театру на офіційну частину. Із вітальним словом до конкурсантів звернувся Анатолій Загоруйко, заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп». Він поділився своїми позитивними враженнями від творчих робіт учасників, подякував їм за наполегливість, ентузіазм, висловивши надію на те, що з такою молоддю Україна отримає ще більш потужний аграрний потенціал, а корпорація «Сварог Вест Груп» невдовзі збагатиться спеціалістами, які будуть професіоналами своєї справи та патріотами рідної землі.

 

 До слова була запрошена Тетяна Василик, директор ХРБФ «Зміцнення громад». Вона наголосила на тому, що популяризація позитивного іміджу сільського господарства серед молоді для України, що спокон віків славилася родючими грунтами та працьовитістю жителів, є першочерговим завданням виховного процесу. Тетяна Павлівна запевнила учасників, їх батьків та вчителів, що даний конкурс, який уже і так став гарною традицією, і надалі буде дарувати їм нові позитивні враження та емоції.

 

 Цьогоріч захід набув ще більшої масштабності та популярності серед талановитої малечі. Відвідати його були запрошені більше 200 діток з Шепетівського, Славутського, Красилівського, Новоушицького районів Хмельницької області та з Сокирянського, Кельменецького, Кіцманського районів Чернівецької області. Ще більше вражали членів конкурсної комісії надіслані роботи: малюнки із воску, масла; картини із шкіри; вироби із соломи, декоративно-прикладних матеріалів; вірші, п’єси, поетичні збірки – усе найоригінальніше та найкраще було відзначено у 23 номінаціях. 56 номінантів отримали заслужені подарунки. МР-3 плеєри, мякі іграшки, фарфорові ляльки, спортивний інвентар, DVD нарешті знайшли своїх справжніх власників. Проте не лише номінанти, але й кожний учасник був відзначений заохочувальним призом. А три найактивніші заклади учасники конкурсу, а саме Антонінська ЗОШ (Красилівський район Хмельницької області), Оршівський ЗНЗ ( Кіцманський район Чернівецької області) та Кучанська ЗОШ ( Новоушицький район Хмельницької області) поїхали додому із телевізорами.

 

 Під час вручення учасників, батьків та вчителів розважали своїми сольними виступами найкращі співочі голоси Шепетівщини: Савчук Олена, Войтюк Діана, Стецюк Катерина. Танцювальна концертна програма включала в себе виступи дитячого зразкового колективу «Браво» під керівництвом Діани Кучер, який славиться своїми перемогами на всеукраїнському та міжнародному рівні. Крім цього, своєю яскравою творчістю з присутніми у залі поділилися учасники квінтету саксофоністів під керівництвом Петра Максименка.

 

 Після урочистостей дітям було запропоновано відвідати Хмельницький художній музей та музей фотографії. Там вони змогли не лише ознайомитися з мальованими роботами та фотографіями найвідоміших митців краю, але й прослухати цікаві лекції екскурсоводів, що стосувалися історії виникнення народного мистецтва та фотосправи.

 

 По закінченню музейних гостин усі повернулися у ресторан «Веселка», де їх знову чекало смачне частування. Крім можливості смачно поїсти, дітки отримали майстер-клас з хіп-хопу від учасниці всеукраїнського танцювального шоу «Майданс», переглянули вело-тріал від срібного призера Європи з екстремального велоспорту. Останньою родзинкою розважальної програми став виступ ведмедів Панда-Велетнів, які активно витанцьовували разом з дітлахами та принесли ще більший позитив у кожне дитяче серце. Свято дитячої творчості потроху добігало свого логічного завершення. Спеку змінила легка вечірня прохолода, що супроводжувала гостей у довгій дорозі додому. Втомлені, щасливі та задоволені дітлахи уже думали над тим, як та чим наступного року будуть радувати організаторів конкурсу.

Про��мотров: 1335
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст