"Мистецькі вихідні–2012" вже на старті! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 06.04.2012 в 17:31

"Мистецькі вихідні–2012" вже на старті!

"Мистецькі вихідні–2012" вже на старті!

26 травня у Вінниці на майдані Незалежності стартує проект “Мистецькі вихідні”. А починаючи з другого червня на різних майданчиках міста почнуть проходити творчі проекти – відбуватимуться щосуботи і триватимуть до початку жовтня.

Уже зараз департамент культури починає приймати заявки від усіх, хто бажає взяти участь у проекті і показати свій талант. Учасники, яких оберуть переможцями, отримають премії від однієї до пяти тисяч гривень. Проект “Мистецькі вихідні” не має обмежень ані вікових, ані у культурних напрямах.

- Головне – творче самовираження, спілкування і обмін досвідом, - розповідає Ірина Френкель, директор департаменту культури міської ради. - У минулому році у рамках проекту було проведено 40 заходів, учасниками яких стали 25 тисяч чоловік. У цьому році ми розширюємо рамки – до нас приєднуються бібліотеки, на базі яких працюють гуртки, а також дитяча художня школа. Сцени, на яких публіка зможе побачити мистецькі проекти, будуть розміщені у різних куточках міста: по вул. Грушевського, Київській, на пл. Театральній, у мікрорайоні Сабарів, Тяжилові й ін. Крім того, біля 11 місцевих бібліотек-філій щосуботи у рамках проекту відбуватимуться майстер-класи “hand made”. Бібліотечні працівники організовуватимуть виставки нових книг, презентувати свої гуртки і клуби, інтернет-центри.

- Закликаю до участі усіх, адже це гарний старт і приклад показати іншим свої таланти і вміння, - переконана Олена Кирилюк, керівник грантового відділу і молодіжних програм БФ "Подільська громада". - У минулому році до нас долучилося дуже багато молоді. Проводилися майстер-класи, виставки. Коли ми приїздили з майданчиками, на місцях нас уже з нетерпінням чекали діти, які приходили раніше. Це маленькі кроки до того, аби змінити своє місто, зробити його комфортним – таким, яким його хочуть бачити люди: творчим, креативним, цікавим.

Навіть якщо не маєте величезного таланту, але умієте щось робити своїми руками чи готові долучитися до організації, приходьте. Допоможемо і проект написати, і подати заявку на участь, і реалізувати свій проект.

Заявки на участь у проекті можна подавати до сьомого травня у департамент культури (Соборна,59) або надсилати на електронну адресу: mystetski_vyhidni@mail.ru.

Зразок заяви – на сайті міської ради (www.vmr.gov.ua)

Просмотров: 3657
Опубликовано организацией Подільська громада
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
  1. 06.04.2012 в 17:59:31
    Подільська громада
    А також заявку на участь можна скачати тут https://www.gromada.vn.ua/ua/news/179 (у прикріплених файлах)
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст