Презентація проекту "Національна телемедична мережа" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.03.2012 в 14:19

Презентація проекту "Національна телемедична мережа"

Презентація проекту "Національна телемедична мережа"

29 березня 2012 року об 11:00 Благодійна фундація «Відкриті серця України» презентує результати першого етапу проекту створення в Україні національної телемедичної мережі.

Захід пройде у Науково-практичному медичному цен��рі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ, вул. Чорновола, 28/1). В ході презентації відбудеться демонстрація роботи встановленого Фундацією спеціального мультимедійного обладнання та програмного забезпечення, що дозволить фахівцям Центру дистанційно консультувати пацієнтів з найвіддаленіших куточків України.

Ефективність використання сучасних телекомунікаційних технологій в медицині доведена загальносвітовою практикою. За задумом організаторів акції, національна телемедична мережа за допомогою відеоконференцзв’язку об’єднає медичні заклади в 25 регіональних центрах України, а потім і лікарні районного рівня. Це дозволить проводити повноцінні медичні консультації дистанційно, що, в свою чергу, в 2-3 рази знизить ризик ускладнень у пацієнтів і в 5-6 разів підвищить їхні шанси на одужання. Крім того, телемедицина дозволяє економити до 40% коштів у системі охорони здоровя.

В презентації роботи національної телемедичної мережі одночасно візьмуть участь кардіологи з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні. Сеанс буде супроводжуватися прямою відеотрансляцією із двох територіально віддалених корпусів Центру в Києві та Херсонської обласної лікарні. Слід відмітити, що подібне програмне рішення є таким же ефективним, як існуюче апаратне, але воно робить можливим впровадження сучасних телекомунікаційних технологій навіть для найвіддаленіших куточків України, де якість Інтернет зв’язку є досить низькою.

Проект створення національної телемедичної мережі є логічним продовженням розпочатої ще наприкінці 2010 року співпраці між Благодійною фундацією «Відкриті серця України» і Центром дитячої кардіології та кардіохірургії. В результаті цієї співпраці Центр вже отримав унікальне медичне обладнання на загальну суму 55 тис. грн. Це обладнання дозволяє за потреби одночасно оперувати трьох новонароджених немовлят.

Просмотров: 663
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст