Світ моди відкрив двері для людей з обмеженими фізичними можливостями. МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 30.10.2011 в 15:41

Світ моди відкрив двері для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Світ моди відкрив двері для людей з обмеженими фізичними можливостями.

З 13 по 17 жовтня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (artarsenal.in.ua) пройшов ХХІХ Український тиждень моди показів prêt-a-porter «Ukrainian Fashion Week» 

 

Завдяки партнерству з Національною Асамблеєю інвалідів України , на підтримку соціальної кампанії "Толерантне суспільство. Жити на рівних"  до організації даного заходу були залучені дівчата в інвалідних візках з Києва, Маріуполя та Чернівців. Ними стали пять молодих і громадсько-активних дівчат з інвалідністю - Овсяницька Вікторія, Смирнова Уляна, Нікітіна Марія, Молоданова Олена та Козлюк Юлія.

 

Шість днів дівчата працювали в групі хостесу нарівні зі звичайними молодими студентами і мали можливість безпосереднього спілкування з організаторами, дизайнерами, репортерами і навіть з українськими та світовими «селебрітіс».

 

18 жовтня в рамках проекту Фаворит Fashion Show відбувся показ колекції весна-літо 2012 відомого європейського дизайнера Антоніо Берарді (Antonio Berardi)  на який, також були запрошені дівчата.


Крім цього, люди з інвалідністю мали можливість у цьому році бути присутніми на всіх показах в якості глядачів. Для цього, «Мистецький арсенал» був адаптований під потреби людей з обмеженими фізичними можливостями, що приємно здивувало. Зокрема, були встановлені зручні пандуси на вході в комплекс і в туалет. Також, туалет був оснащений спеціальною широкої кабінкою для зручного вїзду інвалідного візка. І взагалі, в приміщенні були відсутні усілякі сходинки і бор��юри. Все це дозволило безперешкодно насолодитися всім дійством даного заходу і надало комфортні умови для роботи дівчат у хостесі.

 

Ці шість, незабутніх для дівчат днів, які вони провели в оточенні знаменитих і впливових людей, в атмосфері моди і краси, зробили свій важливий внесок у їх внутрішній і зовнішній світ, що надало їм відчуття значимості і цінності в суспільстві.

 

Віримо, що отримані враження залишаться у них на все життя і будуть мотивувати їх до ще більших звершень.
 

Просмотров: 339
Опубликовано организацией АИК
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.