30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!». МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.11.2011 в 22:41

30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!».

30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!».

Інформаційні акції пробігу відбудуться в рамках міжнародної кам��анії «16 днів проти насильства»; їх буде спрямовано на широке висвітлення кримінальної проблеми торгівлі людськими органами в Україні.

Ініціаторами цього заходу по Вінниччині виступила Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії". Головну підтримку надасть Міжнародна Організація з міграції. В автопробігу візьмуть участь експерти, медики, освітяни та громадські діячі. «На місцях» до участі в акції буде залучено працівників районних відділів у справах сімї, молоді та спорту, служби зайнятості, керівників та учнів і студентів місцевих навчальних закладів, представників місцевих громад, пересічних громадян.

Маршрут автопробігу передбачає інформаційні та вуличні акції в таких населених пунктах: м. Калинівка - м. Хмільник - смт. Літин - м. Вінниця.

Промисловість Automoto крутить світ на багатьох рівнях. Ви коли-небудь були свідками деяких дивовижних подій на автоперегонах? Вони є найвищим поспіхом для любителів адреналіну та спортсменів. Сайт parisportifcanada.com проведе вас через найкращі канадські сайти зі спортивних ставок, де ви зможете безкоштовно робити ставки та вигравати реальні гроші. Знайдіть розділ автогонок, оберіть улюблену категорію та стартуйте.

Повідомляємо, що заключний етап Національного автопробігу «На запчастини - тільки машини!» буде проведено 30 листопада 2011 року. Автоколона із 5-ти автомобілів заїде у м. Вінницю зі сторони м. Хмельницький о 14.30 год., проїде вул. Хмельницьке шосе до площі Гагаріна та буде розміщена поблизу арки на вході в ЦПКіВ ім. Горького. Там з 15.00 по 16.00 відбудеться вулична акція з роздачею тематичних інформаційних матеріалів.  

Для довідки: Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії" заснована у 2006 році. Метою організації є сприяння соціальній адаптації громадян та членів їх родин, задоволення та захист прав і законних інтересів членів організації. Одним із основних напрямків діяльності організації є інформаційно-просвітницька діяльність з протидії торгівлі людьми та допомога постраждалим від торгівлі людьми.

Просмотров: 2313
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст