Благодійний аукціон побачень "Подаруй світло" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 01.10.2012 в 18:43

Благодійний аукціон побачень "Подаруй світло"

Благодійний аукціон побачень "Подаруй світло"

Добро творити може кожен, але щоб повірити у силу добра, треба розпочати його творити самому.

"За благодійність ніхто не обіцяє квиток до раю. Але ми знаємо місце, де проживає багато маленьких янголят. Давайте будемо сяйвом в їхніх очах!" - саме із такими словами ініціативна група у складі Дмитра Тивецького, Анастасії Реви та Олени Халиман на початку вересня організували благодійний аукціон побачень "Подаруй світло" . Це яскравий приклад того, як гармонійно можна поєднувати корисне із приємним.

У першу чергу, проект був створений як ефективний механізм збору коштів для дітей, а також як можливість знайти нових друзів, весело провести час і просто виявити свою любов. Долучитися до даного проекту міг кожен бажаючий, розмістивши своє фото на теренах соціальної мережі "ВКонтакті". До цієї спільноти приєдналися 240 осіб, 80 з яких безпосередньо взяли участь у проекті, запропонувавши себе у якості лоту, мінімальна ціна якого 20 гривень. По закінченню проекту, потенційні покупці перерахували гроші організаторам, які у свою чергу вирішили витратити їх на іграшки та необхідний одяг для дитячих будинків. "Всі ми знаємо специфіку українського мента��ітету, тому перераховувати гроші у дитячі будинки не будемо. Натомість ми хочемо перерахувати частину грошей українській дитячій спеціалізованій лікарні "Охмадит" у відділ гематології , а частину витратити на одяг,фрукти та іграшки, віддавши все це дітям власноруч. Саме тоді ми будемо впевнені,що це дійсно принесе їм користь та радість", - запевняє один із організаторів проекту Дмитро Тивецький.

Варто зазначити, що такі проекти особливо мають право на існування, адже розвивають в учасниках любов, підтримку, взаємодопомогу та інші позитивні якості, яких так мало у нашому суспільстві. Творімо добро безкорисливо, не сподіваючись на вигоду, адже від цього можна отримати безмежну радість і звичайне людське щастя.

Хочеться подякувати організаторам проекту за те, що дарують промінчик надії, світла та радості, безліч посмішок і гарного настрою тим, хто дійсно цього потребує.

Вікторія Канаєва

Просмотров: 921
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос мод��ратору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст