Майстерня «Емаус – Оселя» – незабаром відкриття МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 11.09.2012 в 10:27

Майстерня «Емаус – Оселя» – незабаром відкриття

Майстерня «Емаус – Оселя» – незабаром відкриття

«Інші люди потребують тебе. Не тебе одного, а нас з тобою разом»
О. П’єр. Засновник Міжнародного руху «Емаус»

Спільнота взаємодопомоги «Оселя» розпочинає новий проект чи радше продовжує розвивати і поширюват�� ідеї Міжнародного руху «Емаус» в Україні. Незабаром у Львові буде ще одне місце, де кожен з нас зможе долучитися до добрих справ заради підтримки найбідніших та заради солідарності у суспільстві.

Уже багато років «Оселя» займається тим, що збирає від людей непотрібні їм речі одяг, меблі, речі домашнього вжитку – все, що людям непотрібне, щоби цими речами допомогти тим, хто їх насправді потребує.

Зараз у Винниках функціонує Спільнота, де разом живуть і працюють 25 осіб. Основна праця полягає у зборі речей від мешканців міста. В «Оселі» їх ремонтують, відновлюють та реалізують у благодійній крамничці. Тут можуть за невелику пожертву придбати одяг, меблі, посуд люди, для яких звичайні магазини є занадто дорогими та ті, які хочуть підтримати діяльність Спільноти.

Майстерня добрих справ «Емаус-Оселя» буде ще одним місцем, де ми зможемо проявляти солідарність з найбіднішими та ділитися своїми речами, які нам більше не потрібні. А також підтримувати діяльність Спільноти, придбавши речі відновлені та відремонтовані у майстерні. Майстерня також буде місцем, де ми всі разом зможемо працювати над новими ідеями добрих справ та їх втіленням.

Так, під час відкриття Майстерні, яке відбудеться 12 вересня в рамках Літературного фестивалю, пройде акція «Нове життя улюбленим книжкам», яку організовують та проведуть українські письменники – друзі «Оселі», щоб привернути увагу громади до читання старих улюблених книжок та до ідеї обміну книжками та іншими речами. Письменники уже довгий час співпрацюють з «Оселею» у різний спосіб: вони є творцями журналу «Просто неба», беруть участь у фотопроекті «Без Ознак Мистецького Життя» та свого часу допомогли Спільноті започаткувати домашню бібліотеку.

Запрошуємо Вас долучатися до добрих справ, адже у кожного з нас є речі, які нам більше не потрібні, а інші мають те, що можливо знадобиться нам. У майстерні ми зможемо провести корисний обмін заради допомоги іншим. І ще – ділитися будемо не тільки речами, але й ідеями і спільними справами, вчитися різних речей один від одного і знати, що у Львові є ще одне місце, де ми можемо разом зібратися.

Майстерня добрих справ «Емаус-Оселя» функціонуватиме при соціальному гуртожитку на вулиці Угорській, 2. Це гуртожиток для безпритульних людей та сиріт, надане в оренду «Оселі» Львівською міською радою, щоб допомогти забезпечити житлом людей, які у силу різних обставин не мають власного житла.

Просмотров: 5253
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст