Тренінг-семінар МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 07.09.2011 в 09:49

Тренінг-семінар

Тренінг-семінар

 Тренінг-семінар 2 вересня у Львівській обласній асоціації інвалідів відбувся Тренінг-семінар на тему: «Інтеграція молодих інвалідів в суспільство важливе завдання громадських організацій інвалідів».

 

 В семінарі взяли участь Голова Львівської обласної асоціації інвалідів Тарасенко Леонід Аврамович, перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Кіяновська Оксана Іванівна, головний спеціаліст у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА Обіход Михайло Михайлович, Директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бордіян Ярослав Ігорович, Голова Буської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Климус Софія Якимівна, Представник центру “громадської адвокатури”, Директор центру реабілітації інвалідів Сокальської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Кононова Оксана Іванівна, голова Стрийської міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Корінець Дарія Дмитрівна, Тренер Хмельницької обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ Савчук Катерина Анатоліївна.

 

 Метою тренінгу було ознайомлення з виконанням Конвенції ООН «Про права інвалідів» на Львівщині. Про хід виконання Конвенції ООН «Про права інвалідів» на Львівщині доповіли такі організації як Львівська обласна асоціація інвалідів, управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА, Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та центр “громадської адвокатури”.

 

 Відкрив тренінг та ознайомив з паном роботи Голова Львівської обласної асоціації інвалідів Тарасенко Леонід Аврамович, та розповів про Конвенцію ООН «Про права інвалідів».

 

 Перший заступник голови Львівської обласної асоціації інвалідів Кіяновська Оксана Іванівна розповіла про співпрацю Львівської обласної асоціації інвалідів із Центром молоді та спорту.

 

 Директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бордіян Ярослав Ігорович розповів про роботу обласного центру та роботу центрів по області. Ярослав Ігорович також доповів про відсутність можливості працевлаштування молодих інвалідів.

 

 Голова Городоцької районної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Пуненкова Ольга Антонівна розповіла про проблеми сільського населення з інвалідністю.

 

 Голова Пустомитівської районної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ розповіла про співпрацю з органами влади.

 

 Головний спеціаліст управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА Обіход Михайло Михайлович розповів про забезпечення органами влади Львівщини дітям інвалідам та молодим людям з інвалідністю всіх прав людини та основоположних свобод нарівні із здоровими. Михайло Михайлович наголосив що влада залучає молодих людей до спорту та встановлює по області спортивні майданчики.

 

 Єлсуков Валерій Миколайович розповів про роботу Львівського обласного центру фізичної культури та спорту “ІНВАСПОРТ”.

 

 Голова Буської районної асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Климус Софія Якимівна розповіла про культурний, творчий розвиток інвалідів.

 

 В Буській районній асоціації інвалідів створюють умови для культурного, творчого розвитку інвалідів. функціонує драматичних гурток, створений ансамбль “Бусленята”, “Діти надії” функціонує драматичних гурток є гурток по вишивці, проводяться різноманітні поїздки в Карпати, Почаїв тощо.

 

 Представник центру «Громадської адвокатури» розповіла про правовий захист інвалідів відповідно до вимог Конвенції ООН “Про права інвалідів”, а також про співпрацю із закордонними правовими організаціями із Голландії, Польщі та Європи. Також розповіла про випадки звернення громадян до центру «Громадської адвокатури» по різних питаннях.

 

 Директор центру реабілітації інвалідів Сокальської районної організації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Кононова Оксана Іванівна розповіла про роботу центру, проблеми інвалідів в транспорті, освіті та працевлаштуванні. Також Кононова Оксана Іванівна звернула увагу на проблеми інвалідів на роботі, та наголосила на створенні сприятливих умов для людей з обмеженими фізичними можливостями на роботі. Розповіла про роботу центру з волонтерами, та допомогу волонтерів людям із обмеженими фізичними можливостями.

 

 Голова Стрийської міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ Корінець Дарія Дмитрівна наголосила про необхідність створення оптимальних умов для незалежного життя інвалідів з метою виявлення особистісної своєрідності, індивідуальності та унікальності ко��ного із них. Корінець Дарія Дмитрівна розповіла про роботу Стрийської міської асоціації інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ її членів та осередки. Також розповіла про співпрацю з органами місцевої влади.

 

 Тренер Хмельницької обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ Савчук Катерина Анатолівна провела тренінг на тему: “Інвалідність - вирок чи стимул до розвитку і праці над собою ?”. Тренер розпочала із ознайомленням з учасниками Конференції, всі учасники розповіли про себе та близьких, та як вони і їхні близькі ставляться та справляються із інвалідністю.

 

 Відповідали на питання: “інвалідність - вирок чи стимул до розвитку і праці над собою”. Обговорювали те як інвалідів сприймають людей із обмеженими можливостями оточуючі люди в Україні та світі.

 

 Голова Львівської обласної асоціації інвалідів Тарасенко Леонід Аврамович підвів підсумок Тренінгу-семінару, та проінформував про постанову жіночого комітету Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Про захищеність жінок інвалідів в Україні в світлі Конвенції ООН “Про права інвалідів” та виконання Конвенції ООН. Доповів про ситуацію з інвалідами у Львівській області.

Просмотров: 1471
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст