Благодійний фонд “Дитячий світ” підтримав дитячу велогонку МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 10.11.2011 в 15:59

Благодійний фонд “Дитячий світ” підтримав дитячу велогонку

Благодійний фонд “Дитячий світ” підтримав дитячу велогонку

Не території 9-ти міст України відбулися дитячі велозмагання «Дивогонка». У цій захоплюючих і веселих перегонах взяли участь більше восьми сотень дітей віком від 2 до 15 років. Велогонка стартувала в Одесі, Ужгороді, Каневі, Черкасах, Житомирі, Коломиї (Івано-Франківська область), Києві, Бучі та Боярці (Київська область).

ВБФ «Дитячий світ» виступив головним партнером заходу, надавши призи на суму понад 40 тисяч гривень.

Ціллю заходу є підтримка та розвиток зацікавлення у дітей до їзди на велосипеді та пропаганда дб��йливого ставлення до оточуючої природи і бережного відношення до власного здоров’я. Тому невід’ємною частиною акції став екологічний захід, який полягав у прибиранні дитячих майданчиків.

В Києві акція відбулася на території парку Партизанської Слави. Участь у ній прийняло 115 бажаючих віком до 15 років. Подолавши весь необхідний маршрут на 2-х, 3-х чи 4-х колісних велосипедах – дітлахи мали змогу поласувати у безкоштовних кафе. Сподобалися дітям і майданчики, організовані за участі скаутів об’єднання «Пласт» та волонтерів  Агенції пригод «Дивосвіт». Але за кількістю відвідувачів перемогла наукова лабораторія від «Веселої науки», що стала найбажанішим розважальним майданчиком.

 

 

Просмотров: 507
Опубликовано организацией Дитячий світ
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст