Благодійний фонд «Дитячий світ» підтримав дитячі туристичні змагання МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 10.11.2011 в 16:07

Благодійний фонд «Дитячий світ» підтримав дитячі туристичні змагання

Благодійний фонд «Дитячий світ»   підтримав дитячі туристичні змагання

В центрі Києва, в Солом’янському парку, 550 молодих туристів змагалися у подоланні перешкод та спортивному орієнтуванні. Кожна команда та кожен її член отримали солодкі заохочувальні призи від Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ», який виступив одним із організаторів проведення акції.

Однією із головних проблем підлітків є малоактивний спосіб життя, який часто приводить до важких хвороб, в тому числі і ожиріння. Заняття туризмом і просто спортом на природі, за свідченням багатьох юних спортсменів і туристів, які постійно ведуть активний спосіб життя, є не менш захоплюючим, ніж постійне сидіння за монітором комп’ютера. З метою популяризації занять фізичної культури та здорового способу життя ВБФ «Дитячий світ» виступив партнером туристичних змагань, які нещодавно пройшли в Києві.

Ці змагання були проведені серед природних перешкод Солом’янського парку. Кожна з команд повинна була пройти через десять складних завдань у 2-х блоках – подолання перешкод та спортивне орієнтування. Юнаки та дівчата продемонстрували свої навички у орієнтуванні в лісі за компасом та сонцем, подоланні перешкод. Учасникам довелось проходити паралельні та навісні переправи, містки, сплетені зі шнурів, долати «павутинку» на швидкість тощо. Діти також показали свої вміння по збиранню наплічника та інших туристичних завдань.

Просмотров: 466
Опубликовано организацией Дитячий світ
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст