МОЗ обіцяє лікування понад 40 тисячам хворих українців на ВІЛ/СНІД за рахунок бюджету МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 19.01.2012 в 15:58

МОЗ обіцяє лікування понад 40 тисячам хворих українців на ВІЛ/СНІД за рахунок бюджету

МОЗ обіцяє лікування понад 40 тисячам хворих українців на ВІЛ/СНІД за рахунок бюджету

Олександр Аніщенко, міністр охорони здоровя України, сказав, в цьому році лікуватися за рахунок державного бюджету матимуть можливість майже в 2 рази більше ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

Цю новину глава міністерства повідомив 17 січня на брифінгу.

«Бюджет 2012 року збільшений на 92 мільйони гривень для закупівлі антиретровірусних препаратів у порівнянні з минулим роком», – сказав О. Аніщенко.

Таким чином, можна спрогнозувати, що лікування в цьому році змо��уть отримати 42 тис. пацієнтів.

Глава МОЗ підкреслив, що в 2011 році за рахунок держави лікувалися близько 22 тис. ВІЛ-інфікованих осіб, близько п’яти тисяч отримали лікування за рахунок Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Крім того, Мішель Казачкін, виконавчий директор Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, який перебуває зараз з візитом в Україні, відзначив позитивні кроки України в боротьбі з ВІЛ-інфекцією.

"Хочу привітати з тими зрушеннями, що зараз відбуваються в Україні. Але, разом із тим, хотілося б підкреслити, що ці успіхи і досягнення дуже крихкі", – сказав він на спільному з міністром охорони здоровя України брифінгу.

Крім того, М. Казачкін зазначив, що епідемія СНІДу як в Україні, так і в регіоні, в цілому продовжує зростати, але темпи її розвитку значно зменшилися.

Між тим, О. Аніщенко повідомив, що Глобальний фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією виділить Україні 86 млн доларів на реалізацію дворічної програми (2012-2013 роки) з профілактики ВІЛ, а також його лікування.

Після закінчення цієї програми буде прийняте рішення про подальше фінансування глобального фонду.

За матеріалами: Кореспондент.net

Просмотров: 1133
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст