- Запрошуємо на Майстер-клас з писанкарства "Всесвіт у долонях"
- Відпочинок вихідного дня- Медовий Спас!
- 30 листопада 2011р. дорогами Вінниччини проїде колона Національного автопробігу «На запчастини – тільки машини!».
- Благотворительный проект «Детство для всех!»
- Снова открыт Дом здоровья "Сила любви"
- Мітинг в підтримку сімейних цінностей
- Благотворительный Концерт
- В этом году 1 сентября в Николаевкой области около 80-ти ВИЧ -положительных детей пойдут в школы
- IV Національний ярмарок інституційного розвитку.
- Підсумки конкурсу
- IV Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Благодійність 2020: бачення та стратегія розвитку»
- Анонс благотворительного марафона к Международному дню онкобольного ребенка в Харькове
- "Мистецькі вихідні–2012" вже на старті!
- Благодійний марафон "Доброта Миколая"
- Відкриття театрального сезону у «Парку Київська Русь» 24-25 березня
- Зустріч Львівських громадських організацій інвалідів з керівництвом області
- В Павлоградской воскресной школе открыли специализированный класс для слаборазвитых детей
- Херсонская молодежь примется помогать больницам
- Благотворительная акция «Открой сердце – Выбери жизнь!» в честь празднования Масленицы
- Новый номер Библиотеки Добра
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення
З 2009 року 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.
Сумна статистика говорить про те, що кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського п��клування не змінюється на краще. Такі діти потрапляють в інтернатні заклади чи дитячі будинки, де стійко формується споживацька позиція.
Вихованець інтернату знає, що в обід можна піти до їдальні і там поїсти, вихователь дасть новий одяг на зміну старому, а розвивати свої додаткові здібності не потрібно, оскільки дитина просто не знає навіщо це. В дорослому житті випускник інтернатного закладу частіше всього не розуміє, як власними силами здобувати свій добробут і більша частина постає на кримінальний шлях.
Питання в тому, як ми можемо щось змінити, як вплинути на сумну долю таких дітей, та чи маємо право залишатися осторонь. Усиновлення за всіх часів відображало особливості державного впливу на сімейні відношення.
Довгий час соціальні, фізичні та емоційні потреби усиновленої дитини розглядалися і трактувалися як задоволення потреб дорослих відповідно до культурних, релігійних, правових та економічних норм.
Усиновлення з часом еволюціонувало і в багатьох країнах перестало бути секретним, зникло відчуття сорому від розкриття таємниці усиновлення. Для усиновлювачів важливо визнавати роль рідних батьків, яку вони відіграють у житті дитини, навіть якщо вони усиновлюють дитину з іншої країни. Незважаючи на те, що інформації про рідну сім’ю дитини може не бути, усиновлювачі повинні відчувати зручність у визнанні ролі рідної сім’ї своєї дитини та обговоренні з нею цієї частини її життя.
Усиновлення – прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку, передбаченого ст. 282 Сімейного кодексу України. Усиновлення дитини провадиться в її найвищих інтересах для забезпечення стабільних та гармонійних умов її життя. (ст. 207 Сімейного кодексу України).
Якщо громадяни України бажають усиновити дитину, вони повинні перебувати на обліку у службі у справах дітей за місцем проживання. Слід зазначити, що усиновлення може відбутися без згоди дитини.
Сімейним кодексом України не визначено мінімального віку дитини, з якого потрібно брати у неї на це згоду, а також обов’язкову форму цієї згоди. Проте визначено, що згода дитини потрібна, якщо вона досягла такого віку та рівня розвитку, що може її висловити. Форма згоди дитини на усиновлення також має відповідати її вікові та стану здоров’я.
Законодавством визначено, якщо дитина у зв’язку з віком або станом здоров’я не усвідомлює факту усиновлення або проживає в сім’ї усиновлювачів і вважає їх своїми батьками, то усиновлення провадиться без згоди дитини.
Усиновлення здійснюється в судовому порядку, тобто суд розглядає заяву майбутніх усиновлювачів і приймає щодо цього відповідне рішення. Кількість дітей при усиновленні законодавство не обмежує. Це питання мають для себе вирішувати усиновителі з урахуванням своїх можливостей і не лише фінансових.
Важливим є рішення готовності прийняти дитину чи дітей з їхніми потребами та особливостями характеру, стану здоров’я і досвіду життя, здатності допомогти дитині, не лаштуючи її під себе, а за потреби – змінюватися самому.
- С открытым сердцем
- О приемном воспитании из первых уст: приемная семья Махиня
- Мифы о меценатах
- После роддома – в больницу
- Аутизм – заболевание всего организма
- В Украине насчитвается 98 тыс сирот и детей, лишенных опеки
- Недетские детские дома
- Подари ребенку радость!
- Такие разные добрые дела
- Интернат или семья: кто кого? - итоги пресс-конференции по поводу Дня усыновления
-
Острозька академія долучається до благодійництва
27 квітня 2012 року відбулось підписання угоди про співпрацю між факультетом політико-інформаційного менеджменту Націона
-
Тяжелые вопросы маленьких детей.
Вопросами паллиативной и хосписной помощи мы интересуемся давно. Для общества, которое всегда скрывало своих инвалидов, тяжело принять не только необх
-
Практика студентів, проекти та волонтерство
29 лютого 2012 року відбулася чергова відкрита лекція Руслана Краплича, участь в якій взяло у 2-чі більше студентів і викладачів факультету менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування.
-
МОЗ обіцяє лікування понад 40 тисячам хворих українців на ВІЛ/СНІД за рахунок бюджету
Олександр Аніщенко, міністр охорони здоровя України, сказав, в цьому році лікуватися за рахунок державного бюджету матимуть можливість майже в 2 рази більше ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.
-
Школи села з кожним роком набувають кращого вигляду
Майбутнє наших дітей залежить від нас і ми повинні належним чином їх виховувати у відповідних умовах. Саме тому ХРБФ «Зміцнення громад» постійно намаг
-
Фонд Рината Ахметова будет помогать Николаевщине решать проблемы с туберкулезом
Николаевщина стала первым регионом Украины, где подписан меморандум о взаимопонимании и сотрудничестве между областным советом, облгосадминистрацией и
-
Президент Украины, не дает четкого ответа на вопросы общественной организации!?
Президент Украины, не дает четкого ответа на вопросы общественной организации «Радуга», относительно того, почему он в своем Указе он постановил «3) з
-
Уряд України змушує пацієнтів страждати?
Незабезпечення пацієнтів ефективним знеболенням – порушення Україною права на здоров’я, гарантоване МПЕСКП.
-
«З нами такого ніколи не станеться... А чи завжди це так?»
27 березня 2012 року розпочався інноваційний проект Вінницького обласного центру зайнятості, яким передбачено проведення 30 заходів «Жива бібліотека», на тему: «Попередження нелегальної міграції та торгівлі людьми» для безробітних районних центрів за...
-
В Житомирі відбулося особливе свято для мам дітей з інвалідностями
13 березня в Житомирі з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулося особливе свято для особливих мам. Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» за підтримки міського Палацу культури влаштував концертну програму «Весняний співограй» для мам та баб...