В Житомирі відбулося особливе свято для мам дітей з інвалідностями МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 16.03.2012 в 15:38

В Житомирі відбулося особливе свято для мам дітей з інвалідностями

В Житомирі відбулося особливе свято для мам дітей з інвалідностями

13 березня в Житомирі з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулося особливе свято для особливих мам. Міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну» за підтримки міського Палацу культури влаштував концертну програму «Весняний співограй» для мам та бабусь, які присвятили своє життя вихованню дітей та молоді з особливими потребами, а також їх родин.

Букетики квітів, листівка та теплі вітання при вході створювали радісну та теплу атмосферу з перших хвилин перебування на святі.

Діти та дорослі, близько 170 присутніх, з радістю сприймали кожного учасника програми.  Яскравим привітанням для всіх присутніх стали виступи ансамблю «Зоряночка», шоу-балету «Адес» та танцювального ансамблю «Фантазія».

Особливу підтримку та оплески отримали виступи дітей та молоді з інвалідностями – творчий колектив Тетерівського будинку-інтернату та співочий гурток «Місії в Україну».

«Мами дітей з інвалідностями в своєму житті зустрічають на багато більше проблем, ніж мами здорових дітей, тому ми влаштували цей концерт для того, щоб підбадьорити їх, вселити віру в своїх дітей та висловити подяку за самовіддане материнство. Сльози радості та слова подяки мам засвідчили про важливість подібних проектів», - розповіла Олександа Башек, головний лікар благодійного фонду «Місія в Україну».

Просмотров: 819
Опубликовано организацией Місія в Україну
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст