В Україні стартував проект «Солодкий сон у кожен дитячий будинок» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 04.10.2013 в 15:38

В Україні стартував проект «Солодкий сон у кожен дитячий будинок»

В Україні стартував проект «Солодкий сон у кожен дитячий будинок»

3 жовтня 2013 року в прес-центрі ІА «Інтерфакс Україна» відбулась прес-конференція Благодійного фонду Костянтина Кондакова на тему: «За півроку всі дитячі будинки України будуть забезпечені постільною білизною».

Захід пройшов за участі Президента фонду Наталії Колісник, Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрій Павленко, директора Вишгородського дитячого будинку Миколи Дрижака, заступника керівника відділу інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки Валентини Клемюк, генерального директору концерну «Ярослав» Олександра Борсука, голови Наглядової ради Асоціації благодійників України Марини Криси.

Всеукраїнська акція «Солодкий сон у кожен дитячий будинок» здійснюється у рамках програми «Дорога в життя для кожної дитини». Метою цієї акції є забезпечення дітей, які проживають в дитячих будинках, предметами першої необхідності (новою яскравою постільною білизною, подушками, ковдрами, рушниками тощо).

- Передумовою проведення цієї акції стали багаточисленні листи-звернення від дитячих будинків зі всієї України з проханням посприяти у заміні застарілих комплектів постільної білизни, більшість з них, надходили нам цього літа, - пояснює Наталія Колісник.

Звичайно, благодійники не могли проігнорувати таку велику кількість схожих звернень, отже було прийнято рішення про початок реалізації загальнодержавної акції, що покликана замінити усю постільну білизну в дитячих будинках по всій Україні. Був оголошений тендер, за результатами якого переміг концерн «Ярослав», що запропонував найкращу за якістю продукцію. При цьому, терміни її виробництва були найоптимальнішими для реалізації загальнонаціонального проекту.

За словами президента Благодійного фонду Костянтина Кондакова Наталії Колісник, станом на 03.10.2013 р., вже вісім дитячих будинків Київської області отримали бажані комплекти білизни. На черзі – Запорізька область, до якої почнеться відвантаження вже наступного тижня.

Просмотров: 58
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст