Школярі можуть перевірити свої природні здібності в спеціально створеному центрі у Києві МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.09.2013 в 16:26

Школярі можуть перевірити свої природні здібності в спеціально створеному центрі у Києві

Школярі можуть перевірити свої природні здібності в спеціально створеному центрі у Києві

За підтримки Благодійного фонду Костянтина Кондакова, в Києві відкрився перший Центр з виявлення природних здібностей у дітей шкільного віку.

Проект реалізовано в рамках програми «Відродження культурно-моральних цінностей» всеукраїнського фонду «Завтра» і покликаний сприяти перетворенню України в інтелектуальний центр науково-технологічної та соціально-культурної творчості.

У новому Центрі діти та їх батьки зможуть поспілкуватися з професійними психологами, які пройшли навчання за сучасними методиками компютерного тестування. Завдання психологів Центру полягає в тому, щоб пояснити самій дитині, з чого складаються тести, як з ними працювати і для чого це потрібно. Потім — провест�� тестування дитини, скласти звіт і в доступній формі надати батькам результати разом з рекомендаціями, як розвивати виявлені здібності їхньої дитини.

Що саме розповідають психологи, які рекомендації надають – конфіденційна інформація, тільки для батьків.

Психологічний Центр «Завтра» відкритий для всіх бажаючих та знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Гарматна, 26/2, БК «Росток» та працює абсолютно безкоштовно.

«Ми переконані, що талановиті діти та молодь вже найближчим часом будуть сприяти масштабним соціальним перетворенням, які зроблять нашу країну процвітаючою! Саме тому вже сьогодні ми реалізуємо програми, спрямовані сприяти розкриттю потенціалу молодих людей. Завдання відкритого Центру як раз і полягає в тому, щоб визначити приховані здібності дитини та надати поради її батькам про те, як необхідно ці здібності розвивати. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Центр «Завтра», - зазначила Наталія Колісник, президент Благодійного фонду Костянтина Кондакова.

У Центрі «Завтра» використовуються ліцензовані тестові програми, що мають відповідні рекомендації Міністерства освіти і науки України. Зокрема, методика «Універсал-4» була розроблена в інституті обдарованої дитини АПН України.

- Тестуватися можуть усі діти. Іскра Божа і талант є у кожної дитини. У наших планах ініціювати створення подібних Центрів по всій Україні, – заявив голова правління фонду «Завтра» Олександр Чубатенко.

Просмотров: 277
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст