Розпочався прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій” від Microsoft МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 17.09.2013 в 10:12

Розпочався прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій” від Microsoft

Розпочався прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій” від Microsoft

МГО “Сучасний формат” за підтримки Microsoft YouthSpark розпочала прийом заявок на участь в програмі “Відкритий світ інформаційних технологій”.

Проект "Відкритий світ інформаційних технологій" (або Information Dissemination and Equal Access, скорочено IDEA) впроваджується з метою розвитку інформаційної грамотності, поліпшення якості освіти, підвищення рівня соціального і культурного розвитку, а відтак поліпшення рівня життя людей, які потребують особливої підтримки з боку суспільства.

Участь в проекті дає можливість пройти навчання за такими напрямками:

 • Основи роботи з комп’ютером
 • Основи роботи з цифровими та мультимедійними даними
 • Хмарні технології
 • Основи роботи в інтернеті
 • Основи комп’ютерної графіки

Навчання буде проходити в регіональному тренінговому центрі “Бібліоміст”, на базі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

Участь в програмі – безкоштовна!!! Учасники – молодь віком від 15 до 20 років.

Щоб стати учасником програми потрібно зробити два простих кроки:

 • Заповнити анкету (або зателефонувати до координатора програми Тетяни Сиропятової: (063) 489-70-93, e-mail:syropyatovatanya@gmail.com)
 • Отримати читацький квиток (читацький квиток можна отримати перед початком першого заняття. При собі мати паспорт або учнівський/студентський квиток та 5 гривень)

По завершенню навчання слухачі отримують сертифікати від компанії Microsoft Ukraine. Анкета можна знайти за цим посиланням. Заявки приймаються до 22 вересня 2013 р.

Програма “Відкритий світ інформаційних технологій” в Житомирі стартує вже вдруге. За час навчання молодих людей навчали усьому, що може знадобитись їм для влаштування на роботу: від написання резюме до застосування компютерної графіки та редагування відео. Набуті знання деякі учасники вже застосовували на практиці і переконують, що це надзвичайно зручно. Спростіть і ви собі життя разом з нами.

Проект IDEA спрямований перш за все на потреби людей, які перебувають сьогодні у непростому соціально-економічному становищі: учнів старших класів, що готуються до виходу у самостійне життя, студентів, безробітну та/чи частково зайняту молодь, людей з інвалідністю, малозабезпечених, пенсіонерів.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора програми Тетяни Сиропятової: (063) 489-70-93, e-mail:syropyatovatanya@gmail.com або до тренера програми Олександра Мельничука: (093) 085-27-97, e-mail:sasha.sformat@gmail.com

Просмотров: 102
Опубликовано организацией Сучасний Формат
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
  На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
 • VK
 • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст