Журналісти друкованих та електронних ЗМІ вчитимуться писати про євроінтеграцію «по-новому» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 14.10.2013 в 17:54

Журналісти друкованих та електронних ЗМІ вчитимуться писати про євроінтеграцію «по-новому»

Журналісти друкованих та електронних ЗМІ вчитимуться писати про євроінтеграцію «по-новому»

Запрошуємо журналістів та власкорів друкованих та електронних ЗМІ Житомирської, Рівненської та Волинської областей до участі у дводенному тренінгу “Про європейську інтеграцію по-новому”, який відбудеться 25-26 жовтня 2013 року (п’ятниця-субота) у місті Житомирі.

Організатор – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники тренінгу матимуть змогу ознайомитися з інструментами підготовки якісних цікавих ма��еріалів з питань європейської інтеграції (перехід від простої констатації фактів до подання цікавих та об’єктивних аналітичних матеріалів з окресленої теми), поглибити знання щодо євроінтеграції від експертів, підвищать свою поінформованість щодо визначеної теми, отримають навички пошуку "європейських" інформаційних приводів, які будуть цікавими місцевій аудиторії.

Для участі у тренінгу необхідно до 21 жовтня 2013 року заповнити он-лайн анкету та надіслати на mgo.sformat@gmail.com листа від редакції, який свідчить про згоду на участь працівника у тренінгу.

Тренери:

  • Сергій Сидоренко – спеціальний кореспондент газети "КоммерсантЪ" (Київ, Україна), тренер проекту BBC/Media Neighborhood для українських ЗМІ. Має тривалий досвід журналістської та редакторської роботи, розуміння процесів та подій у сфері європейської інтеграції, а також значний журналістський досвід у даній сфері, досвід роботи в якості тренера із медіа-освітніми проектами.
  • Анатолій Марциновський – головний редактор сайту www.mediafreedomwatch.org, експерт, оглядач газети “Газета по-українськи”, автор та редактор інформаційних матеріалів Представництва ЄС в Україні (2011-2013 рр.), автор посібника для журналістів «Європейський Союз: пишемо, розповідаємо, показуємо». У журналістиці з 1994 року, має тривалий досвід проведення медіатренінгів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Іногороднім учасникам будуть покриті витрати на проїзд та, за необхідності, проживання.

Увага! Кількість учасників обмежена.

Запрошуємо до участі редакторів та журналістів традиційних та нових медіа – обласних, районних, або місцевих, а також власкорів всеукраїнських ЗМІ.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами: (0412) 46-10-86, (097) 294-37-53; e-mail: mgo.sformat@gmail.com.

P.S. У листопаді 2013-січні 2014 рр. тренінги будуть проведені також у Чернівцях, Вінниці та Черкасах.

Просмотров: 74
Опубликовано организацией Сучасний Формат
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст