Запрошуємо громадські організації Вінниці "на вільну каву" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 23.08.2013 в 16:42

Запрошуємо громадські організації Вінниці "на вільну каву"

Запрошуємо громадські організації Вінниці "на вільну каву"

У нашому місті є багато гарних та активних ініціатив, яким для ефективнішої роботи потрібна підтримка та популяризація. З метою розвитку спроможності громадських організацій та громадянського суспільства відбудеться ярмарка громадських організацій, яка буде у вигляді інформаційної кав’ярні «Вільна кава для вільних людей».

Цей захід має на меті показати роботу громадських організацій, познайомити їх між собо��, надати можливість вінничанам ознайомитись з ними та долучитись до діяльності і все це проходитиме у затишній та комфортній атмосфері.

Під час заходу перехожі зможуть попити каву, чай, пригоститись смаколиками і, найголовніше, почути цікаву інформацію про діяльність ГО, клубів, гуртків, ініціативних груп, а також подати свої ідеї, знайти підтримку або ж просто провести гарно час.

Інформаційна кав’ярня буде проходити 15 вересня з 15:00 до 19:00 на майдані Незалежності, біля фонтану.

Запрошуємо усі ініціативи, громадські організації, вінничан, клуби, гуртки та усіх, хто має реалізовані цікаві проекти до участі у «кав’ярні»! Цього дня Ви зможете поділитись своїми здобутками, напрацюваннями та знайти нових прихильників та активістів.

Також для зареєстрованих учасників проходитиме «експрес побачення», де кожен матимете змогу познайомитись з новими організаціями, запланувати нові цікаві проекти.

Реєстрація триватиме до 9 вересня 15:00.

Для участі необхідно:

  • надати до 10 друкованих фотографій ваших проектів, заходів, акцій, якими б ви хотіли поділитись для фотосушки (формат фотографій, якість та інші параметри – по вашому бажанню);
  • заповнити анкету та надіслати координаторам (podolfond@ukr.net ).

За додатковою інформацією, звертатись: - 097 72 27 608 Мар’яна - 097 61 46 036 Станіслав

Просмотров: 125
Опубликовано организацией Подільська громада
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст