У Миколаєві розпочався весняний тиждень добра МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 23.04.2012 в 11:18

У Миколаєві розпочався весняний тиждень добра

У Миколаєві розпочався весняний тиждень добра

20 квітня в малому залі Миколаївського міськвиконкому відбулася прес-конференція оргкомітету «Благодійного сезону», яка присвячена старту загальноміської добровольчої акції «Весняний тиждень добра 2012».

Її мета – розвиток волонтерства та благодійництва серед жителів, шляхом залучення їх до суспільно-корисної діяльності.

Тиждень добра у Миколаєві проводиться вже сьомий рік поспіль. Учасники прес-конференції ознайомились з «Календарем подій акції», де представлені заплановані благодійні та волонтерські заходи, що відбудуться з 21 по 28 квітня. Родзинкою цього заходу стало написання спільної картини «Миколаїв – місто соціальних ініціатив». Всі присутні мали можливість проявити свої здібності та внеси внесок в створення емблеми добровольчества та благодійництва Миколаївщини. Координувала цей творчий процес відома миколаївська художниця Інна Мяло.

«На цьому полотні я хочу показати веселку у формі серця, яка з давніх давен вважається символом людяності та добра, – відзначала Інна Мяло. - Сонце, яке буде сяяти над нею – це найдавніший космічний символ, що означає життя та світло. Серце традиційно сприймається як любов та місце, де живе людська душа. Гадаю, всі ці образи в поєднанні символізують волонтерство та благодійність».

За інформацією оргкомітету, в рамках акції планується організувати та провести біля 40 суспільно-корисних заходів та проектів, здійснених на добровільній основі. До акції вже приєдналися більше 15-ти громадських організацій. Програма максимум – залучити до волонтерської діяльності близько 3 тисяч городян. Наразі пріоритетними напрямками «тижня добра» визначені: надання посильної допомоги ветеранам та самотнім літнім людям, а також проведення заходів з благоустрою міста.

Заключним заходом акції стане «Весняний бал добра», де будуть підведені підсумки акції та відзначені подяками найактивніші організації та волонтери. Бал відбудеться 4 травня о 18.00 у палаці культури «Молодіжний».

До оргкомітету «ВТД-2012» увійшли такі організації: Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні», МММГО «Фундація регіональних ініціатив», СМС, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», РНО «Русич», Центр соціальної активності партнерства ЦБ ім. Кропивницького, МДУ ім. В. Сухомлинського, Миколаївського державного аграрного університету, Молодіжна рада підприємств ОК РУСАЛ, БО «Ми Поруч», БО «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Українковська бібліотека-філія Жовтневої ЦБС, Миколаївський міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів, МОГО «Діалог», ММБФ МЕТА, Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості», Міжнародна Жіноча Організація «Проект Кешер».

Просмотров: 704
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст