Новенький пандус та мячі у подарунок школі до Дня знань! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.09.2013 в 11:48

Новенький пандус та мячі у подарунок школі до Дня знань!

Новенький пандус та мячі у подарунок школі до Дня знань!

Навчальний 2013 рік у Старопетрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області розпочався зі встановлення пандуса при вході до головного корпусу школи та з поповнення спортивного інвентарю двома десятками волейбольних і баскетбольних м’ячів.

Це стало можливим завдяки ініціативі Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу", який за підтримки компанії "КрафтФудз Україна", профінансував встановлення пандусу та закупівлю новеньких м’ячів для школярів.

Загальна сума благодійної допомоги, яку було надано школі у рамках благодійної програми "Банк Благодійних Подарунків", сягає 18 тисяч 180 гривень.

За словами Сергія Сошинського, Президента Міжнародного благодійного фонду "Здоров’я українського народу": "Благодійний фонд за підтримки компанії "КрафтФудз Україна" уже не вперше допомагає Старопетрівськ��й загальноосвітній школі. У нас є позитивний досвід встановлення ґанку для цього навчального закладу. Цього року ми вирішили допомогти школі новенькими м’ячами та стаціонарним пандусом, побудова якого відповідає усім технічно-експлуатаційним нормам. Облаштування пандусу розпочалося наприкінці серпня, аби мати змогу завершити будівельні роботи до Дня знань."

Просмотров: 23
Опубликовано организацией "Здоров`я українського народу"
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст