Неповторний світ надії МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.07.2012 в 16:26

Неповторний світ надії

Неповторний світ надії

Благодійний фонд «Богуслав» оголошує про старт благодійного аукціону «Неповторний світ надії», організованого спільно з Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України, Громадською організацією «Творче об’єднання дітей та молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО» та відомим всеукраїнським інтернет-аукціоном Aukro.ua.

Спільна акція передбачає продаж через найбільший інтернет-аукціон України художніх робіт творчо обдарованої молоді та дітей–інвалідів. Такі молоді таланти витончено сприймають навколишній світ, їх роботи сповнені тепла і любові.

Ідея благодійної акції – подарувати інвалідам надію на майбутнє, дати їм можливість повірити, що вони насправді потрібні суспільству. Талановита молодь та діти з обмеженими можливостями дуже потребують підтримки кожного з нас! Участь в аукціоні не тільки допоможе їм повірити в себе, а й стимулює до подальшого творчого розвитку.

Приєднуйтесь до благодійної акції, завітайте на аукціон Aukro.ua!

Просмотров: 5735
Опубликовано организацией Богуслав
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст