На книжковому Форумі у Львові презентовано видання "Книги Иова" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.09.2013 в 14:11

На книжковому Форумі у Львові презентовано видання "Книги Иова"

На книжковому Форумі у Львові презентовано видання "Книги Иова"

13 вересня 2013 року у рамках ювілейного Форуму видавців у Львові відбулась презентація нового видання «Книги Иова».

Дзеркальна зала Палацу Потоцьких зібрала усіх бажаючих зустрітись з академіком НАНУ Мирославом Поповичем, видавцем і автором коментарів «Книги Иова», бакалавром богослів’я Володимиром Романенком, доктором філософських наук Сергієм Йосипенком.

Книга Іова започаткувала серію біблійних книг окремими виданнями українською та російською мовами. Це – перший крок у глобальному проекті під назвою «Почни вивчати Біблію з Книги Іова». Відкриваючи презентацію, С. Йосипенко (модератор презентації) повідомив присутнім у залі, що видання отримало спеціальну відзнаку Форуму видавців, як найкраща книга, про що оголошено на уро��истій церемонії, яка відбулась напередодні у Львівській філармонії. До речі, на звання «Найкраща книга Форуму-2013» претендувало 340 видань.

Головною книгою про страждання людини назвав Книгу Іова академік Мирослав Попович. Він порівняв Іова з міфологічним героєм греків царем Едіпом, вважаючи їх двома першоджерельними прообразами європейської культури. "А так як кожен з нас є елементом трагедії життя, сприймати його трагічність потрібно оптимістично", - зазначив М. Попович.

Автор ідеї, упорядник та видавець унікального видання «Книги Иова», голова правління БФ «Богуслав», Володимир Романенко у своїй промові натхненно поділився з присутніми своїми думками про вічне значення цієї великої книги Біблії, про її специфічні особливості, а також розповів про історію роботи над виданням та майбутні плани.

«Не тільки пізнання цієї великої книги, а навіть певний інтерес до неї підносить людину до якогось нового рівня… Наше видання призначене як для тих, хто тільки почав серйозно задумуватися про сенс життя, так і для тих, хто вже обрав собі життєвий шлях, але хоче звірити його з вічною мудрістю Божого Слова», - наголосив В. Романенко.

Презентована «Книга Иова» видана в російському синодальному перекладі, має креативний дизайн та ілюстрована спеціально підготовленими до видання оригінальними малюнками. У коментарях до Книги Іова використано великий обсяг джерел – від талмудичної літератури та трудів Отців Церкви, до досліджень сучасних вітчизняних та зарубіжних богословів та учених-біблеїстів.

Сприяння духовному відродженню України шляхом видання книг духовного характеру є одним з головних напрямів діяльності видавництва «Богуславкнига» у співпраці з Благодійним фондом «Богуслав».

Просмотров: 139
Опубликовано организацией Богуслав
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст