Вечір у стилі благодійності МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 14.02.2012 в 10:44

Вечір у стилі благодійності

Вечір у стилі благодійності

10 лютого 2012 р. в Бізнес Клубі «Белгравія» відкрито виставку картин «Збережи в собі дитину» талановитої української художниці Катерини Дудник, а також презентовано Всеукраїнську благодійну акцію «Милосердний Валентин», започатковану Всеукраїнською Благодійною фундацією «Відкриті серця України».

Експозицію урочисто відкрила директор Бізнес Клубу Оксана Коліндріцька. Виставка картин Катерини Дудник зібрала багато поважних гостей: представників бізнесу, митців, журналістів. Представлені на ній художні твори нікого не залишили байдужими – завдяки їм присутні могли поринути у згадки про своє дитинство.

«Я зображую дорослих в образах дітей, мої роботи не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Місце дії – вигаданий і справжній світ, все перемішалося і розчинилося, немов в малиновому киселі, прямо як в дитинстві!» – прокоментувала свої роботи відома художниця.

В рамках виставки також відбулась презентація благодійної акції «Милосердний Валентин 2012», яка з січня цього року триває в рамках проекту «Національна телемедична мережа». Відвідувач�� охоче долучились до збору коштів задля створення в Україні національної телемедичної системи. Вони робили доброчинні внески, а на подяку отримували листівки-«валентинки».

Як розповіла представник Благодійної фундації «Відкриті серця України» Ніна Гаєвська, зібрані протягом акції кошти спрямують на встановлення сучасного мультимедійного обладнання і програмного забезпечення у новому корпусі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Це початковий етап реалізації проекту «Національна телемедична мережа».

Національна телемедична мережа – це можливість вчасно отримати дистанційну консультацію провідного фахівця для пацієнтів з найвіддаленіших куточків України. Це медицина майбутнього в Україні:

  • медична діагностика на відстані;
  • консультація пацієнтів в режимі реального часу;
  • безперервна медична освіта;
  • медичний кол-центр.

Ефективність використання сучасних телекомунікаційних технологій в медицині доведена загальносвітовою практикою. За задумом організаторів акції, національна телемедична система за допомогою відеоконференцзв’язку об’єднає медичні заклади України. Це дозволить проводити повноцінні медичні консультації дистанційно, що, в свою чергу, в 2-3 рази знизить ризик ускладнень у пацієнтів і в 5-6 разів підвищить їхні шанси на одужання.

Акція «Милосердний Валентин 2012» є продовженням системних громадських ініціатив Благодійної фундації «Відкриті серця України» у сфері охорони здоров’я. Свою підтримку акції, як і минулого року, надало Міністерство охорони здоров’я України та відома українська співачка Ірина Розенфельд.

Просмотров: 37
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.