Організація свята для вихованців Старобасанської загальноосвітньої школи-інтернату з нагоди дня Святого Миколая МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 20.12.2011 в 10:36

Організація свята для вихованців Старобасанської загальноосвітньої школи-інтернату з нагоди дня Святого Миколая

Організація свята для вихованців Старобасанської загальноосвітньої школи-інтернату з нагоди дня Святого Миколая

18 грудня 2011 року з нагоди Свята Миколая Благодійна фундація «Відкриті серця України» разом з Культурним центром «Новий Акрополь» провели для вихованців Старобасанської загальноосвітньої школи-інтернату, яка розташована у Бобровицькому районі (Чернігівська область), незабутнє свято з цікавими іграми, майстер класами та забавами.

У заході прийняли участь більше сотні вихованці закладу віком від 6 років. Більше 20 волонтерів організували для дітей, яким не вистачає батьківського піклування, цілу низку святкових подій. Дитячий психолог разом з учнями 8 та 9 класів провів дуже цікаві психологічні тести та ігри, які допомогли підлітками краще зрозуміти себе та оточуючих. Набуті знання дозволять користуватись потрібними навичками у буденному житті. Адже, зі слів психолога, вихована і моральна людина має обов’язково знати та розуміти саму себе, і те добре, що є в ній, і її вади. Крім того, потрібно добре знати або хоча мати представлення, ким ви хотіли б або вважали за необхідне стати, чого плануєте досягти, що для вас означає, наприклад, поняття «моральна людина».

Маленькі вихованці усією головою занурилися у майстер клас із вироблення новорічних прикрас. Організатори для цього принесли все необхідне: керамічні вироби, фарби, кольоровий папір, яскраві тканини, бісер та багато інших красивих дрібниць, які допомогли маленьким спеціалістам реалізувати їх творчі плани. Зосереджена робота тривала декілька годин. Творчі старання діток були винагородженні різними гірляндами, розмальованим посудом та ялинковими декораціями. Кожен дитячий виріб своєю яскравістю і самобутністю свідчив про те, скільки любові та радості було докладено до його створення. А отримані завдяки творчим вправам навички та знання ще не один раз знадобляться дітям в часи різдвяних свят. Всі дитячі шедеври знайшли свій куток у центральній актовій залі та їдальні інтернату. Діти самотужки допомагали прикрашати ці приміщення.

І, звісно ж, яке святкування без співу і танців ? Танцювальний майстер клас справив чи не найбільш позитивне враження як на самих організаторів, так і на вихованців школи. У великій залі мало не вистачило місць для всіх бажаючих танцювати. Організатори були дуже здивовані і співочими талантами учнів, разом виконавши майже всі відомі різдвяні та дитячі пісні.

Під завершення кожен учасник свята отримав приємний солодкий подарунок від Благодійної фундації «Відкриті серця України». Важливість таких подій неможливо переоцінити: діти, які не розбещені родинним коханням і теплом, дуже потребують нашої уваги, доброти, і не тільки у новорічний час.

Просмотров: 342
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст