Наметовий табір "Вперед і вгору" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 03.07.2012 в 13:15

Наметовий табір "Вперед і вгору"

Наметовий табір "Вперед і вгору"

Чи можна змінитися за 12 днів? Можна, якщо дуже захотіти та створити для цього відповідні умови. Часто для того, щоб чогось досягнути, потрібно вийти за рамки звичного комфорту.

Саме це і відбувалося в наметовому таборі для підлітків "Вперед і вгору", організованого з 10 по 21 червня 2012 року Вінницькою обласною правозахисною організацією "Джерело надії" та Міською молодіжною організацією "Станиця Вінниця Пласту – Національної скаутської організації України" за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас".

По-хвилинно розписаний графік дня став умовою для реорганізації свого часу у дітей. Виконання всіх видів робіт, які необхідні для таборового життя дало можливість дітям отримати навички виживання в природних умовах, які надалі знадобляться їм і у повсякденному житті. Різноманітні майстер-класи, де діти вчилися руками створювати різні вироби – це прояви їх творчості та отримання нових видів інтересів та хоббі у житті. Здивувало те, що мандали, орігамі, фєнічки та інші вироби з однаковою зацікавленістю та акуратністю вчились виготовляти як дівчата так і хлопці.

Рухливі ігри, спортивні змагання, квести, інтелектуальні та творчі ігри, різні оздоровчі заходи наповнювали різноманіттям табірне життя та не залишали місця для нудьги. Діти набралися сил та наснаги, розкрили свої можливості, підняли внутрішній потенціал та самооцінку і, головне, навчилися працювати в команді.

Особливо важливими були психологічні тренінги, що проводились кожного дня по темам: ефективне спілкування, підняття самооцінки, відпрацювання навиків впевненої поведінки, уникання та розвязання конфліктів, вміння виходити із стресових ситуацій, постановка цілей та їх досягнення, розвиток творчості та креативності. Кожного разу діти розкривали себе, вчилися не боятися висловлюватися, проявляти та бачити різні грані своєї особистості, отримувати радість та задоволення від кожного відкриття в собі та власних досягнень.

Особливої уваги, заслуговували вечірні програми, коли після яскравого, насиченого дня всі збирались навколо великого вогнища, співали пісні в колі друзів, ставили театральні сценки та грали в цікаві ігри.

Протягом перебування у таборі підлітки навчились надавати підтримку один одному та позитивний зворотній звязок. Всі учасники програми повірили в себе, навчилися знаходити кращі сторони один одного та говорити про це, і, головне, навчилися дружити, працювати та творити разом.

Організатори наметового табору "Вперед і вгору" вкотре підтвердили істину: любов та справжня зацікавленість у дитині, індивідуальний підхід до неї з метою розкриття її неповторних сильних сторін творять неймовірні чудеса.

Прес-центр
ВОПО "Джерело надії"

Просмотров: 1182
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст