Літній табір "Карпатьскі зорі" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 13.07.2012 в 19:01

Літній табір "Карпатьскі зорі"

Літній табір "Карпатьскі зорі"

В період з 17 липня по 3 серпня 2012 року Благодійний фонд «Приятелі дітей» проводить літній табір «Карпатські зорі» для вихованців шкіл-інтернатів та дітей соціальних категорій.

Табір відбудеться за підтримки компанії «Крафт Фудз Україна» та благодійної організації «UCARE, Inc., США». Місцем проведення табору другий рік поспіль стане санаторій «Карпатські зорі», який рошташовується у маловничому м. Косові на Івано-Франківщині.

Літні табори для дітей-сиріт наш фонд організовує щорічно. Табір «Карпатські зорі» вже 15 літній табір у Карпатах. Цього року ми запросили 45 дітей з чотирьох різних областей України. Основним завданням табору є організувати для дітей цікаву, змістовну та активну програму відпочинку в умовах чарівної карпатської природи.

Головним акцентом таборової програми стане свобода особистості в усіх можливих проявах суспільного життя. Ми залучатимемо дітей до творчості під час спеціальних майстер-класів і тренінгів. Діти ознайомляться з історією та культурою цього талановитого краю, ходитимуть у гірські прогулянки, здійснять кілька екскурсійних подорожей та спробують себе у ролі майстрів народних промислів, творців анімаційних фільмів, та у ролі режисерів і акторів соціального театру.

Просмотров: 1207
Опубликовано организацией "Товариство "Приятелі дітей"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст