Літній табір для сиріт | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 07.08.2011 в 15:13

Літній табір для сиріт

Літній табір для сиріт

Матеріали для проведення літнього табору надала американська громадянка Кора Вайт, яка в минулому опікувалася двома українськими сиротами з Тернополя.

 

 Їй велика щира Подяка. Протягом десяти днів, діти-сироти мали можливість грати цікаві ігри, вчитися та активно відпочивати. Усі учасники були поділені на три команди: "Щасливі", "Радісні" та "Благословенні" серед яких точилася боротьба у конкурсах та змаганнях. У вечері діти розучували та співали пісні, слухали музику. Під кінець табору, діти організували концертну програму, отримали сертифікати за певні досягнення та сувеніри на згадку про табір.

 

 Подібні табори проводяться щоліта уже на протязі останніх 5-ти років. Нам приємно, що існують постійні спонсори, яким небайдуже доля дітей-сиріт і їх розвиток у літній період.

 

 Організатори фотографували усі події Літнього табору "Стежинка" і Ви можете їх переглянути тут

Просмотров: 2402
Опубликовано организацией Майбутнє сиріт
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Notice: Undefined index: remixedme in /var/www/vdubidubcms/data/www/manager.mbfportal.com/inc/rootClass.inc.php on line 1448
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.