І Міська конференція «Міжсекторна взаємодія та координація роботи - запорука ефективної відповіді на поширення епідемії ВІЛ/СНІД в місті Київ» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 05.12.2011 в 13:45

І Міська конференція «Міжсекторна взаємодія та координація роботи - запорука ефективної відповіді на поширення епідемії ВІЛ/СНІД в місті Київ»

І Міська конференція «Міжсекторна взаємодія  та координація роботи  -  запорука ефективної відповіді на поширення епідемії ВІЛ/СНІД в місті Київ»

Конференція приурочена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом і відбудеться 6 грудня 2011 року за підтримки Київської міської державної адміністрації та Головного управління охорони здоров’я.

Реєстрація учасників починається о 9.30 в фойє колонної зали Київської міської державної адміністрації. Програму конференції розміщено на сайті Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом www.kmcs.org.ua.

Захід проводиться за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» в рамках виконання проекту 6-го раунду Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом, малярією, USAID-проекту розвитку ВІЛСНІД-сервісу в Україні, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Метою конференції є об’єднання зусиль державного та громадського секторів для спільної діяльності з протидії епідемії ВІЛ/СНІД, обговорення проблемних питань та можливостей їх вирішення на шляху ефективної реалізації Міської цільової програми профілактики захворювання населення на ВІЛ-інфекцію та подолання епідемії на 2010-2013 роки, висвітлення найкращих практик надання медико-соціальних послуг особам груп ризику неурядовими організаціями, які працюють в галузі ВІЛСНІД в м. Києві, поширення передового досвіту впровадження профілактичних програм щодо запобігання інфікування на ВІЛ серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості на необхідність підписання Меморандуму між Київською міською державною адміністрацією та представниками неурядових організацій, які визначені співвиконавцями Міської цільової програми профілактики захворювання населення на ВІЛ-інфекцію.

За результатами конференції буде прийнята резолюція. Попередня акредитація ЗМІ – бажана. Контактна особа для ЗМІ – Людмила Лозова (050 57 29 606)

Просмотров: 388
Опубликовано организацией Конвиктус Украина
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст