«Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» завітала у м. Жмеринку МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 02.03.2012 в 13:43

«Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» завітала у м. Жмеринку

«Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» завітала у м. Жмеринку

28 лютого 2012 року в м. Жмеринка в рамках проекту «Жива бібліотека «Попередження торгівлі людьми» відбувся семінар-тренінг «Попередження торгівлі людьми. Подолання стереотипів» з представленням методології проведення заходів «Жива бі��ліотека».

Проект реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Захід проходив в приміщенні бібліотеки сімейного читання.

Серед присутніх на семінарі-тренінгу були: спеціалісти РЦСССДМ, відділу у справах молоді та спорту, служби у справах дітей РДА, відділу у справах дітей міськради, представники місцевого ЦЗ, практичні психологи і заступники директорів з виховної роботи шкіл міста і району, бібліотекарі – працівники даного закладу та кореспондент «Жмеринської газети».

Семінар-тренінг проводився спеціалістами ВОПО «Джерело надії» за організаційної підтримки Управління сімейної політики і спорту Жмеринської міської ради (начальник Добжанська І. М.).

Учасниками були учні 11 класу ліцею (читачі), а в ролі «Книг» виступали бувші заробітчани, що ділились своїми життєвими історіями. Організаційну допомогу у проведенні даного заходу надали управління освіти, управління сімейної політики і спорту міської ради м. Жмеринки та керівництво ліцею.

Тренер-психолог
ВОПО “Джерело надії”
В. Засімова 

Просмотров: 399
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст