У Дніпропетровську відкрили безоплатну школу для дітей з розумовими вадами https://www.novy.tv/reporter/ukraine/2009/12 МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 23.10.2011 в 19:50

У Дніпропетровську відкрили безоплатну школу для дітей з розумовими вадами (03.12.2009г.)

У Дніпропетровську відкрили безоплатну школу для дітей з розумовими вадами  (03.12.2009г.)

У Дніпропетровську відкрили безоплатну школу для дітей з розумовими вадами

 


       Аутисти починають говорити, діти з ДЦП - зводяться на ноги. У Павлограді діє унікальна методика реабілітації дітей із психо-розумовим затримуванням розвитку.
Ініціатори - подружжя, яке дев’ять років тому залишилося наодинці зі своїм клопотом. Їхня п’ятимісячна донька через недбальство лікарів стала інвалідом. Тоді Ірина та Андрій вирішили: вони обов’язково здолають недугу, і допоможуть іншим батькам, від яких відвернулись і суспільство, і держава. Перший клас для дітей-інвалідів відкрили в приміщенні недільної школи при тамтешньому храмі.


Семирічний Ілля - аутист. Діти, до яких він належить, живуть у своєму світі, і не пускають туди нікого. Проте знайти ключика від хлопчачого серця вдалося викладачам цього навчального закладу. За два місяця навчань — суттєвий прогрес, кажуть батьки.


Ірина Астащенко, мати дитини із порушенням інтелекту: “Он стал более дисциплинированным, более адекватным. Он перестал бояться людей. В его лексиконе появилось больше слов, он научился их связывать.

Просмотров: 430
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Публикации
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст