Встреча Нового2011 года в "Школе Ирины". МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.11.2011 в 01:13

Встреча Нового 2011 года в "Школе Ирины"

Встреча Нового 2011 года в "Школе Ирины"

В цей день, як ніколи вихованці «Школи Ірини» радісно зустрічають гостей. Піднесений настрій відчувається прямо з порогу.

В актовій залі як завжди атмосфера взаємопідтримки та затишку, адже тут Новий рік святкує родина. Проте, що до зимових свят готувалися з��здалегідь, свідчать і карнавальні костюми малечі, і виставка робіт, яку вихованці виготовили власноруч. А що за Новий рік без красуні-ялинки та Снігуроньки?

Протягом всього свята вихованці «Школи Ірини» розважали онуку Діда Мороза піснями, віршами та танцями. До речі, це доказ клопіткої праці і дітей, і педагогів. Не уникли випробувань і гості, тому всі разом відгадували загадки. Дуже зраділи присутні появі лисиці Аліси і улюбленці Чоки.

Але найбільшим сюрпризом для малечі була зустріч з Дідом Морозом, який приніс цілий мішок подарунків. Та не тільки від доброго дідуся малеча отримала солодощі. На свято до дітвори завітали й представники міської влади.

Докладніше про ранок присвячений зустрічі Нового 2011 року в «Школі Ірини» можна дізнатися, перейшовши за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nogUx1iee9o (сюжет з новин ПТЦ м. Павлограда від 28.12.2010) 

Просмотров: 938
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст