«Приятелі дітей» починають період літніх таборів МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 26.05.2012 в 13:04

«Приятелі дітей» починають період літніх таборів

«Приятелі дітей» починають період літніх таборів

«Приятелі дітей» починають період літніх таборових програм для дітей-сиріт.  

Одним з напрямків діяльності Благодійного фонду „Товариство „Приятелі дітей” є проведення таборових програм для дітей-сиріт, які виховуються у школах-інтернатах та дитячих будинках. Цього року ми плануємо проведення двох таких програм.

Перша відбудеться на базі ДП «УДЦ «Молода гвардія» з 1 по 21 червня цього року під час цільової соціальної зміни. Під час зміни у таборі будуть відпочивати близько 1100 дітей різних соціальних категорій, 270 з яких складають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти з малозабезпечених дітей з інтернатних закладів України.

Ми будемо сприяти проведенню даної зміни і запланували проведення з дітьми майстер-класів, концертів та станційних ігор. Зокрема це будуть цікаві заняття з ландшафтного дизайну, під час якої діти разом зі студентами-волонтерами будуть створювати затишне та гарне місце власного загону. Крім того буде працювати мультиплікаційна майстерня, де кожний зможе спробувати створити невеликий мультфільм.

Ми плануємо проведення станційних ігор на тему «Країни-гості Євро 2012», яка буде стосуватися культури тих країн, які приїхали до України для участі у футбольному змаганні.

Інший дитячий табір відбудеться в період з 16 липня по 3 серпня у м. Косів, Івано-Франківської області. Табір «Приятелі дітей» на базі дитячого санаторію «Карпатські зорі» відбудеться вже вдруге, а загалом він стане 17-им літнім табором у Карпатах для дітей-сиріт, проведеним нашим фондом.

Звертаємося до всіх небайдужих людей, підтримати таборові програми "Приятелі дітей". Зокрема спеціально до періоду літного відпочинку дітей ми оголосили акцію зі збору фототехніки, яка по завершенню табору буде подарована дітям. Також Ви можете допомогти, якщо запропонуєте цікаві та корисні призи дітям, які будуть брати найактивнішу участь у конкурсах, іграх, вікторинах та змаганнях, які відбудуться під час таборових програм.

Просмотров: 9444
Опубликовано организацией "Товариство "Приятелі дітей"
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст