У Лубнах відбувся оновлюючий семінар-тренінг для психологів і соціальних педагогів МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 02.09.2013 в 09:14

У Лубнах відбувся оновлюючий семінар-тренінг для психологів і соціальних педагогів

У Лубнах відбувся оновлюючий семінар-тренінг для психологів і соціальних педагогів

29 серпня 2013 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи № 1 відбувся оновлюючий семінар тренінг для психологів і соціальних педагогів навчальних закладів району.

Відкрив семінар Олександр Чепур, національний тренер програми «Вільний Удар» Корпусу мира США в Україні, координатор спільного проекту Корпусу мира і Громадської організації «Твій Світ» «Знати, щоб жити».

Олександр Чепур зазначив, що з метою забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з громадською організацією «Твій Світ» впроваджують в усіх навчальних закладах міста європейські стандарти якісної превентивної освіти, запобігання стигмі і дискримінації, розбудову партнерства з батьками, учнями, державними установами і громадськими організаціями.

У рамках проекту психологи і соціальні педагоги навчальних закладів пройшли навчання з формування здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу і були забезпечені навчально-методичними комплектами, а саме: розробкою тренінгових занять «ВІЛ/СНІД – стосується кожного» з додатковими матеріалами, тестовими завданнями,тощо.

У ході роботи учасники зазначили, що реалізація проекту дасть можливість підвищити рівень толерантності серед педагогів, рівень обізнаності підлітків 15 – 18 років з питань профілактики ВІЛ/СНІД, а отже – зменшити кількість випадків захворювання на ВІЛ/СНІД серед молодих лубенців. Учасники семінару підкреслили високий рівень організації та проведення заходу.

Просмотров: 83
Опубликовано организацией "Твій Світ"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст