Футбол і мистецтво дають можливість боротися зі СНІДом МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 09.07.2013 в 06:48

Футбол і мистецтво дають можливість боротися зі СНІДом

Футбол і мистецтво дають можливість боротися зі СНІДом

Громадські активісти Полтавщини вважають, що змагання з футболу і мистецькі заходи є можливістю популяризації боротьби проти СНІДу. Про це ішлося під час завершального етапу кампанії «Мистецтво заради життя», що проходила днями в Пирятині і реалізовувалась Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ». Футбольні змагання, експрес-діагностика на ВІЛ, виступи місцевих виконавців і колективів, рок-концерт були спрямовані на захист прав людини і протидію ВІЛ/СНІДу.

Олександр Чепур, організатор акції, зазначає, що такі спортивні і мистецькі події дають можливість надихати багатьох людей. На початку травня на Полтавщині активісти запустили масштабну кампанію «Залиш СНІД поза грою», покликану протестувати молодь на ВІЛ-інфекцію. Кожен, хто проходив аналіз отримував консультацію лікаря, інформацію від психолога, буклети. Були відзняті відеоролики, проводились футбольні змагання серед учнівської молоді.

Підтримку цієї кампанії поділили ряд міжнародних організацій: Корпус миру США в Україні і благодійна організація «Грассрут Соккер». Експрес-діагностика на ВІЛ стала можливою завдяки допомозі Міжнародного благодійного фонду "Фонд Вільяма Дж. Клінтона" за сприяння Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД». Долучилися до реалізації заходів органи місцевого самоврядування, місцеві адміністрації, небайдужі громадяни.

Визнано, що ВІЛ-інфіковані нерідко зазнають дискримінації, що змушує хворих ховатися і ускладнює боротьбу з епідемією.

- Започаткована кампанія покликана показати, що ВІЛ-інфекція не повинна ставати причиною ганьби, - говорять учасники гурту «Раптовий сніданок» з міста Лубни. - Підстави для тривоги – найсерйозніші. Поширення ВІЛ спричиняє й епідемію туберкульозу. Нерозбірливість у сексуальних контактах і небажання використовувати презервативи – головні чинники, що викликають ріст захворювань серед молоді.

В Секторі з питань сімї, молоді та спорту Пирятинської райдержадміністрації вважають, що спортивні заходи, мистецькі події, молодіжні акції на кшталт таких, що проходили в Пирятині, коли люди встають в чергу до намету, де проводять ВІЛ-тестування здатні скоротити темпи поширення ВІЛ-інфекції.

Нагадаємо, що подібні заходи цього літа відбулися в декількох районних центрах Полтавщини, де епідеміологічна ситуація щодо ВІЛ залишається загрозливою.

Просмотров: 75
Опубликовано организацией "Твій Світ"
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст