«Оксія» читала вірші неповнолітнім та умовно засудженим МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 17.02.2012 в 22:19

«Оксія» читала вірші неповнолітнім та умовно засудженим

«Оксія» читала вірші неповнолітнім та умовно засудженим

Для неповнолітніх і людей, які умовно засуджені, творчий вечір провела Житомирська міська молодіжна громадська організація «Оксія». Протягом години у приміщенні Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції присутні слухали поетичні та прозові твори, а також музичні композиції Володимира Висоцького, Михайла Кочеткова, Олега Мітяєва та багато інших у виконанні Романа Говоркова та Костянтина Кулікова.

Учасниками заходу стали 11 осіб. Зокрема – Вікторія Василюк, Наталія Грицик, Оксана Євменчук, Вадим Жалюк, Віталій Когут, Володимир Ковальчук, Юрій Кондратюк, Володимир Паскель, Віктор Петровський та інші.

«Нам сподобались виступи старших людей. Вони більш досвідчені, впевненіші. Найбільше сподобались виступи, коли грали на гітарі. Гарно читали вірші і дівчата», - кажуть двоє умовно засуджених.

Костянтин Куліков, голова ЖМГО «Оксія», один із організаторів заходу підсумував: «Взагалі у нашій організації налічується більше шістдесяти осіб. На мою думку, учасники „Оксії” готові до таких виступів. Вони не соромляться виступати перед публікою, впевнено читають свою поезію. Я не можу стверджувати чи ми донесли те, чого хотіли, але нам цього дуже хотілося б. Просто, щоб ми були почутими».

«Ми залучаємо для роботи з засудженими організації, які спеціалізуються на профілактиці наркотиків, вживанні алкоголю тощо. Але я вважаю, що більш культурно розвиватись нашим неповнолітнім і особам молодого віку також необхідно. І сьогодні я побачила, що їм це доволі цікаво», – зазначила Світлана Мудрієвська, начальник Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції.

Крім того, Світлана Мудрієвська говорить про те, що у подальшому Житомирський міський відділ кримінально-виконавчої інспекції готовий співпрацювати з ініціаторами подібних заходів.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Просмотров: 130
Опубликовано организацией Оксія
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.