Національна медична премія. Визнання найкращих! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 06.10.2012 в 15:24

Національна медична премія. Визнання найкращих!

Національна медична премія. Визнання найкращих!

19 жовтня 2012 року відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Національна Медична Премія».

Національна Медична Премія – це перший в Україні незалежний та незаангажований конкурс, що проводиться за підтримки Міністерства здоров’я України серед медичних працівників та лікарняно-профілактичних закладів нашої держави. Переможці конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині» та інших професійних конкурсів. Премія є найвищою громадською відзнакою для працівників та закладів системи охорони здоров’я.

Завдяки церемонії нагородження лауреатів Національної медичної Премії буде публічно відзначено лікарів та заклади системи охорони здоров’я України, які заслуговують на визнання за їх авторитетну думку та вагомий внесок у вітчизняну медичну галузь.

Офіційно імена лауреатів Премії стануть відомі громадськості під час церемонії нагородження переможців Конкурсу. Попередній перелік переможців конкурсу «Національна Медична Премія» був затверджений Організаційним комітетом Премії на чергових зборах 25 вересня 2012 року.

Серед лауреатів Премії – 10 практикуючих лікарів, 3 адміністратори закладів охорони здоров’я, 3 ректори вищих медичних навчальних закладів, 5 кращих лікарів на думку колег, 3 представники середнього медичного персоналу, 4 заклади охорони здоров’я, 3 медичні начальні заклади, благодійний фонд та 2 комерційні структури, 2 іноземні лікарі, 5 кращих медиків столиці, 11 кращих медиків з регіонів, а також кращий лікар приватного лікувального закладу.

Нагадаємо, що на Національну Медичну Премію Оргкомітетом Конкурсу були номіновані 133 медики, включаючи 21 представника середнього медичного персоналу, 55 лікувально-профілактичних закладів, 20 медичних навчальних закладів, 2 комерційні структури, 2 громадські діячі та 7 благодійних організацій.

Довідка

Організатор – Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу» - міжнародна благодійна недержавна та неприбуткова організація, що здійснює реалізацію проектів та програм в сфері охорони здоров’я, скерованих на зміцнення та покращення здоров’я українського народу, розвиток медицини та створення необхідного рівня медичного та соціального забезпечення населення.

Переможці Конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині» та інших професійних конкурсів.

Партнери – 44 медичні професійні асоціації, 27 обласні та міські управління охорони здоров’ям України та центри здоров’я, 5 медичних департаментів Міністерств (Міноборони, МНС, СБУ, МВС, Укрзалізниці).

Просмотров: 4965
Опубликовано организацией "Здоров`я українського народу"
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст