«У напрямку «Вест» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 25.02.2012 в 14:20

«У напрямку «Вест»

«У напрямку «Вест»

24 лютого 2012 року у приміщенні літературного музею аншлаг! Відбувся творчий вечір двох учасниць «Оксії» Паламарчук Ніни і Паламарчук Лариси. Глядачів було дуже багато, зал не вміщав усіх. Ніну та Ларісу прийшли підтримати друзі «оксіяни».

Лариса Паламарчук – вчитель ліцею № 2, Ніна Паламарчук – вчитель школи № 21. Тож і учні прийшли вболівати за улюблених вчителів.

Дивна назва вечора «У напрямку «Вест». Відповідь проста і складна водночас. Людина живе, кохає, радіє, сумує. Вона отримує досвід, який дозволяє жити далі. «Ост» – дитинство, минуле. «Вест» – нове, у новому напрямку, стати іншою людиною, яка пам’ятає минуле, але йде далі. Лунають поезії «традиційні» та «авангардні».

Початок – розмова дівчини зі своїм дзеркальним двійником – «Здравствуй, отражение мое». Атмосфера таємничості змінюється протестом: «Ты без меня не смог бы смотреть на солнце». Гумористична згадка про минуле «Я – высохший крысиный хвостик», «Ты подарила мне ежа» переходить у надію «Кутаюсь в весну будущую». Музичний гітарний супровід доповнює картину (гітаристи Антон Ткачук та Іван Вдовиченко). Враження, що музика та вірші нерозривні – «Я иголкой продену рифмы сквозь лады на гитарном грифе».

Крім відомих мелодій використані авторські композиції Ястремского Анджея Генриховича. «Голос, разрезанный криками, станет сильнее» – почуття не стримуються, але рішення прийняте.

«Отставший, я без тебя удалюсь в направлении «Вест».

Просмотров: 528
Опубликовано организацией Оксія
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст