Школи села з кожним роком набувають кращого вигляду | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.08.2011 в 15:47

Школи села з кожним роком набувають кращого вигляду

Школи села з кожним роком набувають кращого вигляду

Майбутнє наших дітей залежить від нас і ми повинні належним чином їх виховувати у відповідних умовах.

 

Саме тому ХРБФ «Зміцнення громад» постійно намагається допомогти в оснащенні усім необхідним заклади освіти.

 

 У селі Іванівка Славутського району Хмельницької області знаходиться одна з найстаріших загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів району, побудована ще у 1905 році. Вона розміщується у двох корпусах, в одному з яких навчаються діти 1-4 класів. Проте умови для отримання знань у цій школі не з найкращих, оскільки приміщення збудоване ще в дореволюційні часи і потребує оновлення. Тоді вчителі та батьки закладу на чолі з директором Миколою Васильовичем Матусець вирішили звернутися за допомогою до благодійного фонду.

 

 Незалежна комісія розглянула запропонований лист-прохання і вирішила виділити 3 000 грн на нові двері, оскільки старі наразі в жахливому стані і потребували термінової заміни.

 

 Нагадаємо, ХРБФ «Зміцнення громад» уже не вперше допомагає Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів і надалі продовжує її підтримувати. За це зі словами вдячності звертається до колективів корпорації «Сварог Вест Груп» та благодійного фонду «Зміцнення громад» директор школи Микола Васильович Матусець: «Хочу щиро подякувати Вам за Вашу роботу, яку Ви проводите на теренах України та у нашій школі зокрема. Саме з Вашою допомогою ми змогли покращити наш заклад, вдосконалити умови навчання та відновити застаріле.

 

 Нині школа набула зовсім іншого, естетичного вигляду та стала приваблювати відвідувачів і гостей. Класні кімнати тепер відповідають належним умовам, яких так потребують маленькі школярі. Дякуємо за допомогу та підтримку, сподіваємося і надалі тісно співпрацювати!».

Просмотров: 1478
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст