Україна замикає світовий рейтинг благодійності МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 19.01.2012 в 13:16

Україна замикає світовий рейтинг благодійності

Україна замикає світовий рейтинг благодійності

Нещодавно найбільша британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) опублікувала «Світовий рейтинг благодійності». Це перша у своєму роді спроба оцінити рівень філантропії в різних країнах світу.

Перших два місця займають Австралія та Нова Зеландія, рейтинг яких за версією CAF склав 57%. Росія набрала 18%, — стільки ж, скільки Вєтнам і Чорногорія. Замикають список Україна, Бурунді і Мадагаскар.

Для розробки індексу CAF виділила три основні моделі благодійної поведінки: фінансові пожертвування, віддача власного часу (волонтерство) і допомога незнайомим людям. «Світовий рейтинг благодійності» складався за середнім показником, заснованим на цих трьох факторах.

За основу було взято дослідження компанії Gallup, яка опитала 195 тис. осіб в 153 країнах світу про їх благодійну діяльность за останній місяць. Додатково респондентів запитали, наскільки щасливими вони себе почувають в житті.

Найбільше людей, готових пожертвувати гроші на благодійність, проживає на Мальті — 83% населення. Жителі Туркменістану охочіше за інших працюють волонтерами — 61% опитаних там коли-небудь працювали безкоштовно. А 76% громадян Ліберії проявляють найбільшу щедрість до незнайомців.

Жителі більшої частини країн Центральної та Східної Європи продемонстрували помірний інтерес до благодійності. Вірменія удостоїлася уваги тим, що хоча всього 6% населення зізналися, що жертвують гроші (один з найнижчих показників), 51% опитаних продемонстрували готовність допомогти незнайомій людині — за цим показником Вірменія є лідером серед країн регіону.

Дослідження показало, що серед тих, хто жертвує кошти на благодійність, більше людей щасливих, ніж багатих. Більш половини країн, що увійшли до першої двадцятки благодійників — країни, що розвиваються, такі як Гвінея, Гайана і Туркменістан.

За матеріалами: «ВКурсе»

Просмотров: 224
Опубликовано организацией Меценаты Отечества
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст