Міжнародний день захисту дітей в "Школі Ірини" МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 28.11.2011 в 22:20

Міжнародний день захисту дітей в "Школі Ірини"

Міжнародний день захисту дітей в "Школі Ірини"

Не дивлячись на те, що «Школа Ірини» - заклад незвичайний, як і його відвідувачі, але свято Останнього дзвоника відзначали як і у інших міських школах: з квітами, бантами та грамотами за навчання. Гостей зустріли відомою і улюбленою піснею про шкільні роки.

Як завжди до вихованці школи на свято завітали багато гостей, яким діти продемонстрували чого вдалося навчитися та досягти за рік навчання. Допомагали малечі мудрі наставники-вчителі.

Протягом року діти пізнавали світ. Навчалися нескладним, але необхідним речам – оволодівали азам математики, читання та рідної мови. Але одним з найулюбленіших уроків завжди залишалася музика, тому протягом всього свята лунали пісні, гостей дивували танцями.

Доклад��іше про Міжнародний день захисту дітей та свято Останнього дзвоника в «Школі Ірини», можна дізнатися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GgEajGpgLi4 (ефір від 30 травня 2011 року, сюжет з новин ПТЦ м. Павлоград)

Просмотров: 371
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст