ВОПО «Джерело надії» запрошує на святкування м. Вінниці МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.08.2013 в 16:00

ВОПО «Джерело надії» запрошує на святкування м. Вінниці

ВОПО «Джерело надії» запрошує на святкування м. Вінниці

7 вересня 2013 року з 11:00 до 17:00 на Майдані Незалежності (площа перед рестораном "Поділля") буде працювати «Містечко USAID», під час якого Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії», як виконавчий партнер, представить проекти, які були реалізовані на Вінниччині за фінансової підтримки USAID.

ВОПО «Джерело надії» запрошує вінничан та гостей міста до «Живої бібліотеки», яка буде працювати на території «Містечко USAID».

«Живими книгами» є люди, які готові поділитися своєю історією зар��бітчанства, молодь, що має досвід успішного перебування за кордоном. Всі вони готові надати поради як убезпечити себе, плануючи подорож, працевлаштування або навчання за кордоном.

Бажаючим виглядати більш привабливішими, пропонуємо завітати до фейс-арт куточка та зробити невеличку художню прикрасу на обличчі, а також прийняти участь у творчих майстер-класах.

Діти матимуть змогу стати справжнім та обізнаним мандрівником, граючи гру «Галопом по Європах» та «Рожеві окуляри», взяти участь у грі-квесті «Мандруємо світом – безпечно».

Чекаємо на Вас у «Містечку USAID»!

Прес-центр ВОПО "Джерело надії"

Просмотров: 59
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Анонсы
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст