Як Янголятко прийшов до діточок з дому-малютки міста Боярка МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.12.2011 в 20:47

Як Янголятко прийшов до діточок з дому-малютки міста Боярка

Як Янголятко прийшов до діточок з дому-малютки міста Боярка

Незабаром прийде прекрасне Свято Миколая. Так як, у самого Святого забагато справ, й він з усім не може справитися, то й надсилає своїх янголів перевірити, як діточки себе поводили на пр��тязі усього року.

Вчораі вдень один з янголів навідався до діток з КЗ КОР «Спеціалізованого обласного Будинку Дитини міста Боярка». Треба ж дізнатися, хто з них заслуговує на подаруночки, а хто, можливо, й не дуже гарно себе поводив. На щастя янгола, всі вели себе слухняно та чемно. Тому янголятко подарував усім казкову виставу про Лунтіка, з якої усім стало зрозуміло, чому не варто їсти забагато солодощів. Але виявилося, що дітки і так про це уже знали.

Ще вони показали, що знають поняття «веселка», та з яких кольорів вона складається; які бувають бджілки; як правильно робити масаж та керувати автобусом. За те, що всі діти були слухняними, Миколай надіслав їм солодощі та фрукти.

Фото зі свята можна переглянути тут: https://vulyk-idey.io.ua/album497430

Просмотров: 501
Опубликовано организацией Вулик ідей
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст