«Браво» - краса, грація, спорт! МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 29.11.2011 в 10:18

«Браво» - краса, грація, спорт!

«Браво» - краса, грація, спорт!

Сприяння здоровому способу життя серед молодого покоління є необхідністю, диктованою часом. Для того, щоб відволікти та зацікавити дітлахів від «безладу вулиць», в першу чергу, необхідно створити місце для їх позитивного дозвілля.

В місті Шепетівка цей напрям набув активного розвитку та підтримки завдяки Дитячої громадської організації спортивно-танцювальним клубом «Браво», що знаходиться під керівництвом Діани Кучер. Прекрасний колектив нараховує близько 200 дітей. А його вихованці є частими учасниками та переможцями на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, що, в свою чергу, сприяє створенню позитивного іміджу країни та міста, у якому зростають зерна грації, краси, та спорту.

10 квітня 2011 р. в приміщенні Шепетівського міського будинку культури пройшов звітний концерт, що присвячений 10-річчю створення спортивно-танцювального клубу «Браво». Глядачі могли насолодитися найкращими танцювальними номерами діток різних вікових категорій. Більше 2-х годин на сцені відбувалося яскраве шоу, прикрашене яскравими декораціями та к��нцертними вбраннями діток.

Привітати ансамбль прийшло безліч гостей, батьків, друзів та представників влади міста. Вільних місць в залі не залишилося. На сцену підіймалися Т.Г. Зайцева, заступник міського голови, та Попович О.М., директор Шепетівського центру дитячо-юнацької творчості.

Заключною і приємною несподіванкою для колективу стало привітання Т.П. Василик, директора ХРБФ «Зміцнення громад». Крім гарних слів від імені Андрія Гордійчука, депутата Хмельницької обласної ради та голови правління корпорації «Сварог Вест Груп», Тетяна Павлівна, у якості подарунку, вручила клубу сертифікат на суму 6 тисяч гривень. Ці кошти були надані після рішення експертної комісії фонду про підтримку проекту «Здоровий спосіб життя в красі, грації та спорті». Проект був створений колективом ансамблю з врахуванням всіх вимог і зміг вибороти право на свою реалізацію.

У свою чергу, керівник ансамблю Діана Кузьмівна дала обіцянку, що ці кошти будуть використані з користю як для колективу, так і для рідної Шепетівки. Адже частина з них піде на проведення акцій, що спрямовані на залучення дітей та юнацтва до прекрасного світу спорту, танцю та здоров’я, а інша - на покращення матеріально-технічної бази для подальшого розвинення колективу. 

Просмотров: 266
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст