Фестиваль пройде по багатьох містах України, а 7 та 8 жовтня відбулося його урочисте відкриття у розважальному комплексі МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 18.10.2011 в 16:46

ІІІ Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства

ІІІ Всеукраїнський фестиваль свідомого батьківства

Фестиваль пройде по багатьох містах України, а 7 та 8 жовтня відбулося його урочисте відкриття у розважальному комплексі "Дивосвіт".

 


  Фестиваль розрахований на майбутніх та теперішніх батьків з дітками до 10 років.

 


  Кожен зміг знайти для себе щось цікаве, бо протягом двох днів ��уло проведено безліч семінарів та майстер-класів, демонстраційні заняття, конкурси для дітлахів, виставка-ярмарок товарів для дітей, показ дитячої моди та навіть прям на майданчику фестивалю було проведено дитячу фотосесію.

 


 Ми й самі з великим задоволенням відвідали майстер-клас з українських витинанок, які допомагають батькам розповідати своїм діткам казки (за приклад було взято народну казку "Курочка Ряба") та лекцію про кризи раннього віку.

 


Але ж крім цього, ми також внесли посильний вкалд в спільну справу: провели демонстраційні заняття з англійської мови та розвитку дитини; а також дітлахи з радістю відвідали майстер-клас з ліплення з солоного тіста та розмалювали свої личка аквагримом.

 


Фото з фестивалю можна переглянути тут


Розклад семінарів та лекцій по містах України тут

Просмотров: 391
Опубликовано организацией Вулик ідей
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст