Tериторіальний центр соціального обслуговування МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 27.11.2011 в 22:33

Tериторіальний центр соціального обслуговування

Tериторіальний центр соціального обслуговування

В наш час у сільській місцевості живе досить багато пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних, немічних і самотніх людей, які залишилися без опіки та догляду. Через свій фізичний стан, вони часто не в змозі самі про себе потурбуватися, а рідних і близьких поряд з собою не мають. Порівняно з містами, тут не існує громадських організацій, які допомагають подібним громадянам.

Саме тому, з метою підтримки такої верстви населення, створюються спеціальні центри. Нещодавно у селі Куча Новоушицького району пройшло офіційне відкриття територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Наразі його відвідують майже 2 000 громадян похилого віку, які можуть без проблем отримати потрібні соціальні послуги: перукарні, пункту з ремонту взуття та одягу, масажного кабінету, фізкабінету, клубу для пенсіонерів та пральні. А також у центрі існує відділення соціальної допомоги вдома для людей, які не здатні до самообслуговування.

Такі установи є досить корисними для суспільства та постійно користуються попитом. Тому ХРБФ «Зміцнення громад» на чолі з директором Тетяною Василик завжди підтримує подібні ідеї. І коли керівник новоушицького центру звернувся до благодійного фонду за допомогою, йому не відмовили. Було виділено кошти, на які закупили і подарували телевізор та DVD-програвач. Це допоможе весело та цікаво проводити вільний час відвідувачам центру. Колектив ХРБФ «Зміцнення громад» висловлює щиру подяку працівникам територіального центру за відданність роботі і душевне тепло, яке вони дарують іншим, працюючи у сфері соціального захисту.

Просмотров: 343
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст