Духовність села не залишається поза увагою | MBF Портал МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 12.08.2011 в 15:07

Духовність села не залишається поза увагою

Духовність села не залишається поза увагою

Сакральні нотки духовної пісні зринули з уст церковного хору і полинули високо вгору до неба, щоб почув їх Цар небесний і благословив на діла благі.

 

 Так 2-го серпня розпочалася служба у Свято Іллівській православній церкві на честь Престольного свята у селі Велика Медведівк�� Красилівського району. Ошатно вбрані місцеві жителі охоче прийшли до храму, щоб розділити це свято усією громадою. Порадували своєю присутністю і районний благочинний митрофорний протоієрей Володимир, благочинний красилівського округу, а також протоієрей о. Сергій, ієрей о. Олександр та ієрей о. Олег.

 

 Для того, щоб організувати вдало свято, ХРБФ «Зміцнення громад», після розгляду незалежною комісією, задовольнили прохання прихожан і надали фінансову допомогу у сумі 1 000 грн.

 

 У день свята менеджер з соціальних проектів Олена Багінська від імені адміністрації та колективу «Сварог Вест Груп», а також ХРБФ «Зміцнення громад» привітала прихожан із чудовим святом, побажала Божого благословення, віри у їхніх серцях, любові до ближнього, миру та злагоди у родинах.

 

 Як уже знаємо, благодійний фонд, продовжуючи кращі традиції благодійництва корпорації «Сварог Вест Груп», намагається не залишати поза увагою духовну сферу, тому регулярно підтримує церкви та надає фінансову допомогу. Так за місяць липень ХРБФ «Зміцнення громад» було виділено в загальній сумі 55 000 грн. Колектив фонду обіцяє, що піклуватиметься про церкви і надалі та докладатиме усіх сил, щоб разом подолати усі негаразди та перешкоди.

Просмотров: 1410
Опубликовано организацией Зміцнення громад
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст