Свій серед своїх МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 13.02.2012 в 23:54

Свій серед своїх

Свій серед своїх

У багатьох європейських країнах школи для дітей з вадами інтелекту з’являлися з ініціативи батьків. Щось подібне відбувається і в Україні. Вони об’єднуються заради малюків, яким відмовили державні заклади. Займаються соціальною адаптацією таких дітлахів і допомагають іншим батькам, які опинились у подібній ситуації.

У Романа cиндром Дауна. Маму не раз переконували – хлопчик нічого не розуміє і не заговорить. Випадково вона дізналася – у Павлограді існує школа для таких дітей. Жінка була впевнена – син не висидить і п’яти хвилин. Проте Роман з цікавістю відсидів усі чотири уроки. І так п’ять днів на тиждень.

Більше інформації можна дізна��ися, продивившись відео - матеріал: www.youtube.com (уривок із сюжету про ПГОО "Школу Ірини" м. Павлоград. Проект журналістських розсідувань. ЧАО "ТСД", м. Дніпропетровськ. Акцент 2011-12-14 – Свій серед своїх. 5-й канал)

Просмотров: 572
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Постфактум
Социальные ссылки
Другие новости организации
Похожие новости
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы можете пользоваться всем сервисом на портале.
  • VK
  • Facebook
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст