«Школа Ірини» зустрічає Новий 2012 рік МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 16.01.2012 в 00:42

«Школа Ірини» зустрічає Новий 2012 рік

«Школа Ірини» зустрічає Новий 2012 рік

Вихованці та батьки «Школи Ірини» зустрічали гостей яскравими костюмами та гарним настроєм. Свято рас почалося відомою казкою «Теремок», але на новий лад.

«Все мы в домике живём, Дружнно песенки поём, Рисуем, учимся, играем, Школу нашу величаем. Домик мал, но как всегда, С радостью едем мы сюда».

Вмить казкові герої перетворилися на звичайних дітей, які з нетерпінням очікують Діда Мороза та Снігуроньку. Тому підготували для них нову творчу програму з піснями та танцями. Як завжди свято у «Школі Ірини» зібрало разом всіх не байдужих до людської біди. За час існування закладу у цієї родини з’явилось багато друзів. Серед них і Дніпропетровська благодійна організація «Сім’я», члени якої і вирішили подарувати вихованцям школи Новий рік. А тому приготували безліч сюрпризів та Снігуроньку і Діда Мороза. Також благодійники подарували присутнім зустріч з сім’єю місіонерів з Польщі та їхню музичну програму.

Рік Дракона буде щасливим та вдалим для всієї сім’ї «Школи Ірини».

Більше інформації можна дізнатися, продивившись відеоматеріал: https://www.youtube.com/watch?v=IsDfzgp-8Fs&feature=youtu.be (сюжет з новин ПТРК м. Павлоград, ефір від 30.12.2011 р.).

Просмотров: 300
Опубликовано организацией Школа Ирины
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст