«З нами такого ніколи не станеться... А чи завжди це так?» МБФ Портал, MBF Портал, mbfportal.com
Дата публикации: 28.03.2012 в 20:42

«З нами такого ніколи не станеться... А чи завжди це так?»

«З нами такого ніколи не станеться... А чи завжди це так?»

27 березня 2012 року розпочався інноваційний проект Вінницького обласного центру зайнятості, яким передбачено проведення 30 заходів «Жива бібліотека», на тему: «Попередження нелегальної міграції та торгівлі людьми» для безробітних районних центрів зайнятості.

З вірою в краще майбутнє, з надією, що всі існуючі проблеми вирішаться. Так їде кожна людина на заробітки за кордон. При цьому не завжди задумуючись, що ця поїздка може бути небезпечною і що найгірше – можна потрапити в руки шахраїв та торгівців людьми.

«Ми за безпечну подорож!» – під таким гаслом проводилися заходи «Жива бібліотека» «Попередження нелегальної трудової міграції. Запобігання торгівлі людьми».

Ці заходи відбулись для безробітних в районних центрах зайнятості м. Калинівка та м. Козятин 27 березня 2012 року за участі волонтерів ВОПО «Джерело надії». «Живими книжками» на заходах були люди, в минулому заробітчани. Вони ділилися з учасниками своїми історіями, давали рекомендації, що необхідно робити, коли плануєш їхати на роботу за кордон, що враховувати, до кого звертатися за допомогою, щоб не потрапити в халепу. Учасники, слухаючи історії, проникались ними, починались згадування власних історій. «Ми можемо також розказати багато історій», - говорили вони.

"Живі книжки" були щирими, відповідали на запитання. Кожний учасник мав змогу поспілкуватися з кожною з "Живих книжок". Учасники говорили, що такі заходи їм потрібні, що інформація через живе, вільне спілкування сприймається значно краще, ніж просто лекція чи отримана суха інформація із роздруківок.

Психолог ВОПО "Джерело надії"

Мисаченко Наталія

Просмотров: 440
Опубликовано организацией Джерело надії
Категория новостей Новости страны
Социальные ссылки
Другие новости организации
Уже сказали
    На данный момент на этой странице нет комментариев.
Уважаемый посетитель, комментарий на портале могут оставлять только зарегистрированные пользователи и организации. Если у Вас есть аккаунт, войдите. После входа Вы сможите пользоваться всем сервисом на портале.
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Задать вопрос модератору
Здесь можно написать письмо модератору
Ваше имя
Ваш email
Текст